ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej wraz z parkingiem w miejscowości Mojusz - w granicach pasa drogowego.

Zamawiający Gmina Sierakowice (Sierakowice, Pomorskie) prowadził postępowanie „Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej wraz z parkingiem w miejscowości Mojusz - w…”. Termin składania ofert minął 30 lipca 2026, 10:00. Wadium: 7000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SierakowiceSierakowice, Pomorskie (powiat Kartuski →)opublikowano 10 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 635 266 zł
Wadium
7000 zł
Termin składania ofert
30 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%okres Gwarancji jakości na wykonane roboty, użyte materiały oraz zastosowane urządzenia40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej wewnętrznej wraz z parkingiem w miejscowości Mojusz, w granicach pasa drogowego.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje drogę, chodnik, zjazdy, parking i drogę manewrową z nawierzchni kostki betonowej oraz asfaltu, a także krawężniki, obrzeża i humusowanie poboczy z obsiewem trawą.

  • 3

    KryteriaTermin realizacji wynosi 90 dni, a kryterium oceny obejmuje okres gwarancji jakości na wykonane roboty, użyte materiały oraz zastosowane urządzenia.

  • 4

    WarunkiWykonawca wykazuje doświadczenie w jednej robocie obejmującej budowę, rozbudowę, przebudowę lub remont drogi z parkingiem lub miejscami postojowymi o powierzchni co najmniej 800 m2.

  • 5

    RyzykoWadium wynosi 7 000 zł i ma obejmować cały okres związania ofertą, a zamawiający wymaga także zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail