Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
11 240 000 zł
Umowa zawarta
8 lipca 2026
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 11 240 000 zł – 16 890 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa czterech budynków przy ul. Rolniczej nr 13, 15, 17 i 19 w Toruniu

Zamawiający Gmina Miasta Toruń (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa czterech budynków przy ul. Rolniczej nr 13, 15, 17 i 19 w Toruniu”, wybierając ofertę wykonawcy Bau-Tech Sp. z o.o. Wartość umowy: 11 240 000 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasta ToruńToruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 10 lipca 2026
Wartość umowy
11 240 000 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bau-Tech Sp. z o.o. (Toruń), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 11 240 000,00 zł (umowę zawarto 8 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 11 240 000,00 zł do 16 890 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail