ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa akcesoriów sieciowych dla Politechniki Świętokrzyskiej

Zamawiający Politechnika Świętokrzyska (Kielce, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Dostawa akcesoriów sieciowych dla Politechniki Świętokrzyskiej”. Termin składania ofert minął 20 lipca 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika ŚwiętokrzyskaKielce, Świętokrzyskieopublikowano 10 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
20 lipca 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin realizacji zamówienia40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych akcesoriów sieciowych dla Politechniki Świętokrzyskiej.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny to cena i termin realizacji zamówienia, więc szybsza dostawa ma bezpośredni wpływ na wynik postępowania.

  • 3

    ZakresWykonawca musi wykazać w ostatnich 3 latach co najmniej jedną należycie zrealizowaną dostawę porównywalną do przedmiotu zamówienia o wartości nie niższej niż 1 500 zł.

  • 4

    ZakresZamówienie nie obejmuje opcji ani części, a realizacja ma nastąpić w ciągu 14 dni od zawarcia umowy.

  • 5

    ZakresUmowa może być zmieniona, jeżeli urządzenia zostaną wycofane z rynku, pod warunkiem zaoferowania sprzętu o takich samych lub lepszych parametrach bez zmiany ceny.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał MARKSOFT MAREK KUNDERA przy 6 ofertach.
  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 7,1 ofert na postępowanie przy 188 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail