ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Modernizacja ogrodzenia kompleksu szkolnego Zespołu Szkół w Dobczycach

Zamawiający Zespół Szkół im. ks. Józefa Tischnera w Dobczycach (Dobczyce, Małopolskie) prowadził postępowanie „Modernizacja ogrodzenia kompleksu szkolnego Zespołu Szkół w Dobczycach”. Termin składania ofert minął 24 lipca 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
24 lipca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 09:00
  2. Wynik postępowania

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w systemie zaprojektuj-i-wybuduj obejmujących modernizację i wymianę ogrodzenia kompleksu szkolnego Zespołu Szkół w Dobczycach przy ul. Szkolnej 20a.

  • 2

    KryteriaTermin realizacji wynosi 75 dni, a kryteria oceny obejmują cenę oraz okres gwarancji i rękojmi.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje przygotowanie dokumentacji i wykonanie ogrodzenia wraz z instalacjami towarzyszącymi, w tym oświetleniem, sygnalizacją, monitoringiem wideo i systemem alarmowym.

  • 4

    WarunkiWykonawca musi wykazać ubezpieczenie OC na co najmniej 200 000 zł oraz doświadczenie w wykonaniu ogrodzenia panelowego lub równoważnego o długości minimum 300 m bieżących.

  • 5

    WarunkiZamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy, a zamówienie przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji.

Kontekst Atlasu

  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 36% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail