ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

realizacja szkoleń, warsztatów, zajęć oraz konsultacji dla osób dorosłych z niepełnosprawnościami – uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy im. Świętego Jana Pawła II w Międzychodzie Nr 3

Zamawiający Środowiskowy Dom Samopomocy im. Świętego Jana Pawła II w Międzychodzie (Międzychód, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „realizacja szkoleń, warsztatów, zajęć oraz konsultacji dla osób dorosłych z…”. Termin składania ofert minął 20 lipca 2026, 15:30. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
20 lipca 2026, 15:30
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena70%BUR30%Cena100%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 20 lipca 2026 15:30

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest realizacja szkoleń, warsztatów, zajęć i konsultacji dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami w Środowiskowym Domu Samopomocy w Międzychodzie w dwóch częściach: warsztat Planowanie kariery oraz Ruch terapeutyczny.

  • 2

    ZakresCzęść 1 jest oceniana według ceny 70% i BUR 30%, natomiast część 2 wyłącznie według ceny, więc model kadrowy i dostęp do BUR mają znaczenie tylko dla pierwszej części.

  • 3

    ZakresZamówienie obejmuje 2 części, można składać ofertę na obie części, przy czym część 1 trwa do 2026-12-15, a część 2 do 2027-12-15.

  • 4

    WarunkiWykonawca zapewnia osoby z kwalifikacjami, doświadczeniem zawodowym co najmniej 2 lata w ostatnich 5 latach i doświadczeniem w pracy z osobami z niepełnosprawnościami, a dla części 1 także wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • 5

    WarunkiZamawiający nie wymaga wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy, a realizacja zależy od przyznania środków publicznych na całość lub część zamówienia.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Środowiskowy Dom Samopomocy im. Świętego Jana Pawła II w Międzychodzie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384831924

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Teresy Remiszewskiej 4

1.5.2.)Miejscowość

Międzychód

1.5.3.)Kod pocztowy

64-400

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kontakt@sdsmiedzychod.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.sdsmiedzychod.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

realizacja szkoleń, warsztatów, zajęć oraz konsultacji dla osób dorosłych z niepełnosprawnościami – uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy im. Świętego Jana Pawła II w Międzychodzie Nr 3

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4b4f65b7-b686-4419-b5e1-cadeb28e4c31

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00334427

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

FEWP.06.10-IP.01-0018/25-00, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021–2027, Priorytet 6 – Fundusze Europejskie dla Wielkopolski o silniejszym wymiarze społecznym, Działanie FEWP.06.10 – Aktywna integracja

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4b4f65b7-b686-4419-b5e1-cadeb28e4c31

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-4b4f65b7-b686-4419-b5e1-cadeb28e4c31

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-4b4f65b7-b686-4419-b5e1-cadeb28e4c31

3.7.)Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-4b4f65b7-b686-4419-b5e1-cadeb28e4c31

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ŚDS.262.6.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

2

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Warsztat „Planowanie kariery”

4.2.6.)Główny kod CPV

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-15

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

cena 70% BUR 30%

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

70

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

BUR

4.3.6.)Waga

30

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ruch terapeutyczny

4.2.6.)Główny kod CPV

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-12-15

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

cena-100%

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
4)Zdolności technicznej lub zawodowej

a) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia osób posiadających odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia, wykształcenie lub doświadczenie zawodowe umożliwiające prawidłową realizację danej części zamówienia. b) Zamawiający wymaga, aby osoby prowadzące zajęcia, warsztaty, szkolenia lub konsultacje we wszystkich częściach posiadały doświadczenie zawodowe w dziedzinie, w której prowadzone jest wsparcie nie krótsze niż 2 lata w ciągu ostatnich 5 lat, natomiast w stosunku do części I wykształcenie wyższe kierunkowe (zał. nr 4 do SWZ – Wykaz osób). c) Zamawiający wymaga, aby osoby prowadzące zajęcia, warsztaty, posiadały także doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami, (zał. nr 4 do SWZ – Wykaz osób). d) W przypadku części obejmujących wsparcie specjalistyczne, w szczególności prowadzone przez: ‒ doradcę zawodowego, osoby realizujące wsparcie muszą posiadać kwalifikacje wymagane przepisami prawa lub kwalifikacje zawodowe umożliwiające realizację danego rodzaju wsparcia.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

wykaz osób zał Nr 4

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

oświadczenie w trybie art 125 ust 1

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

nie dotyczy

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

par 11 i 12 projektu umowy

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-07-20 15:30

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/pl/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-07-20 16:15

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80570000-0Usługi szkolenia w dziedzinie rozwo…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →