ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Secemin”,

Zamawiający Gmina Secemin (Secemin, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „„Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Secemin””. Termin składania ofert minął 24 lipca 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SeceminSecemin, Świętokrzyskie (powiat Włoszczowski →)opublikowano 9 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
24 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    28 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Secemin w trzech częściach, obejmujących drogi wewnętrzne w Gródku i Psarach-Kolonii oraz drogę gminną Bichniów-Czarna Góra.

  • 2

    ZakresCzęść 1 obejmuje odcinek 134,00 m z jezdnią mineralno-bitumiczną o szerokości 3,50 m i poboczami z kruszywa, część 2 obejmuje odcinek 47,20 m z jezdnią 3,50 m, poboczami 0,50 m i ściekiem przykrawężnikowym, a część 3 obejmuje odcinek 1000,00 m z jezdnią 3,50 m, mijankami 5,00 m i poboczami 0,75 m.

  • 3

    WarunkiWykonawca musi liczyć się z konkurencją w postępowaniu wieloczęściowym, a warunki udziału i szczegółowe wymogi pozostają opisane w SWZ.

  • 4

    KryteriaKryterium oceny stanowi cena oraz okres gwarancji, a zamówienie można składać na wszystkie części.

  • 5

    RyzykoKażda część trwa 2 miesiące i wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 3,5 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 19% miało jedną ofertę.
  • W tej branży w województwie świętokrzyskim konkurencja jest większa niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 5,6 ofert, wobec 4,6 średnio w Polsce.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail