Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

BUDOWY, PRZEBUDOWY I REMONTY DRÓG GMINNYCH

Zamawiający Gmina Jastrzębia (Jastrzębia, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „BUDOWY, PRZEBUDOWY I REMONTY DRÓG GMINNYCH”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina JastrzębiaJastrzębia, Mazowieckie (powiat Radomski →)opublikowano 9 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 661 555 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jastrzębia

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223758

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Jastrzębia 110

1.4.2.)Miejscowość

Jastrzębia

1.4.3.)Kod pocztowy

26-631

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@jastrzebia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jastrzebia.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a7c587ac-6fbf-45a8-a85a-8c7a5ace26d8

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00333884

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-07-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00154451

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

BUDOWY, PRZEBUDOWY I REMONTY DRÓG GMINNYCH

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie odcinka drogi nr ew. 81 łączącej Wolę Owadowską z Owadowem
Długość odcinka 620 mb
Szerokość drogi wraz z poboczami 5 m (pobocza 2 x 0,5 m )
Korytowanie, profilowanie i zagęszczenie istniejącej nawierzchni z kruszywa (piasku)
Wzmocnienie istniejącej podbudowy warstwą kruszywa 0-31,5 mm o gr. 5 cm oraz profilowanie i zagęszczenie tej warstwy
Oczyszczenie i skropienie warstwy podbudowy z kruszywa emulsją asfaltową w ilości 0,5 do 0,7 kg / m2
Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 dla KR.1 gr. 5 cm
Wykonanie nawierzchni poboczy (szerokość poboczy 2 x 0,5 m) z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31, 5 gr. 10 cm
Wykonanie regulacji wysokościowej studzienek kanalizacyjnej (5 sztuk) i skrzynek przyłączy
wodociągowych (5 sztuk) oraz hydrantów (1 sztuka) i zasuw (1 sztuka)

3.8.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi nr 350316W Dąbrowa Kozłowska
Długość odcinka 900 mb
Szerokość drogi wraz z poboczami 5 m (pobocza 2 x 0,5 m )
Oczyszczenie i skropienie warstwy istniejącej podbudowy zasadniczej o nawierzchni bitumicznej emulsją asfaltową w ilości 0,5 do 0,7 kg / m2
Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 dla KR.1 gr. 5 cm
Wykonanie nawierzchni poboczy (szerokość poboczy 2 x 0,5 m) z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31, 5 gr. 10 cm
Wykonanie regulacji wysokościowej studzienek kanalizacyjnych (25 sztuk) i skrzynek przyłączy wodociągowych 62 sztuki)

3.8.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-05-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

148 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

,,ZYKO-DRÓG" Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7962310807

4.3.4.)Miejscowość

Radom

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

195619,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00277987/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-07-07

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Zamawiający działając z należytą starannością nie był w stanie przewidzieć konieczności wykonania prac kanalizacyjnych przed rozpoczęciem realizacji zadania.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zmiana umowy dotyczy terminu jej wykonania. Pozostałe zapisy umowy pozostają bez zmian w tym bez zmian pozostaje wynagrodzenie Wykonawcy.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
661 555 zł
Próbka: 98 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
357 651 zł1 360 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 002 566 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
357 651 zł
Mediana
661 555 zł
Górny kwartyl
1 360 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jastrzębia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jastrzębia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.