Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa pomocy dydaktycznych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 1 w ramach projektu „Otwórz drzwi do swojego sukcesu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Reymonta (Sieradz, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa pomocy dydaktycznych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 1 w ramach projektu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Reymonta

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000734989

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kościuszki 14

1.4.2.)Miejscowość

Sieradz

1.4.3.)Kod pocztowy

98-200

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sp1.sieradz.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sp1sieradz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f72ccde3-fc3e-4b11-bce5-68548229ab7a

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00333648

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00176472

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt pn. „Otwórz drzwi do swojego sukcesu” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus” w ramach Programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa pomocy dydaktycznych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 1 w ramach projektu „Otwórz drzwi do swojego sukcesu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa studia telewizyjnego, sprzętu nagłaśniającego i sprzętu muzycznego na potrzeby projektu Otwórz drzwi do swojego sukcesu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Reymonta w Sieradzu.
2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy stanowiący załącznik nr 4b do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

32321000-9 - Telewizyjny sprzęt projekcyjny

3.10.)Dodatkowy kod CPV

32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

37310000-4 - Instrumenty muzyczne

37321700-1 - Stojaki na instrumenty muzyczne lub nuty

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

40 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Biuro Inżynieryjne Martex Marcin Puźniak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 621-177-21-22

4.3.4.)Miejscowość

Stara Obra

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

61193,73 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00256432/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

61193,73 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Reymonta prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sieradz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32321000-9 (Telewizyjny sprzęt projekcyjny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.