Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
238 577 zł
Umowa zawarta
2 lipca 2026
Okres realizacji
28 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 238 577 zł – 391 780 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont nawierzchni oraz miejsc parkingowych przy wjeździe do budynku Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia przy ul. Kurta Obitza 2 w Olsztynie

Zamawiający Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont nawierzchni oraz miejsc parkingowych przy wjeździe do budynku Uniwersyteckiego…”, wybierając ofertę wykonawcy Trans -Bud Łukasz Izydorczyk. Wartość umowy: 238 577 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
238 577 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Trans -Bud Łukasz Izydorczyk (Nidzica).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 238 576,95 zł (umowę zawarto 2 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 238 576,95 zł do 391 779,60 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 28 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510884205

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Oczapowskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-719

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sylwia.niemiec@uwm.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.uwm.edu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont nawierzchni oraz miejsc parkingowych przy wjeździe do budynku Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia przy ul. Kurta Obitza 2 w Olsztynie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8335aa5e-764e-46d7-bec3-15bf5acc25a1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00332379

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00117200/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.22 Prace remontowe drogi, chodniki i parkingi

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00239782

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

165/2026/TP/DZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remont nawierzchni oraz miejsc parkingowych przy wjeździe do budynku Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia przy ul. Kurta Obitza 2 w Olsztynie.
2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach: opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ, „Przedmiar” – Załącznik nr 10 do SWZ oraz w dokumencie „Mapa sytuacyjno-wysokościowa”- Załącznik nr 11 do SWZ.
3. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących realizacji robót budowlanych związanych z wykonaniem nawierzchni.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

238576,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

391779,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

238576,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Trans -Bud Łukasz Izydorczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9840133015

7.3.4)Miejscowość

Nidzica

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

238576,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 238 577 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Trans -Bud Łukasz Izydorczyk (Nidzica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.