ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa drogi gminnej 140213W w m. Krzywie

Zamawiający Gmina Gostynin (Gostynin, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Przebudowa drogi gminnej 140213W w m. Krzywie”. Termin składania ofert minął 30 lipca 2026, 09:00. Wadium: 6000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GostyninGostynin, Mazowieckie (powiat Gostyniński →)opublikowano 8 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 635 266 zł
Wadium
6000 zł
Termin składania ofert
30 lipca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej 140213W w miejscowości Krzywie na odcinku 0+000 do 0+631, obejmująca jezdnię bitumiczną, pobocza, zjazdy i oznakowanie.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje roboty ziemne, podbudowę z kruszywa, nawierzchnię z betonu asfaltowego, przebudowę 6 zjazdów z kruszywa oraz jeden zjazd z kostki betonowej.

  • 3

    WarunkiWykonawca wykazuje doświadczenie w realizacji co najmniej jednej roboty drogowej o nawierzchni bitumicznej i długości co najmniej 500 mb oraz zapewnia kierownika robót z uprawnieniami drogowymi.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail