ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup i dostawa sprzętu IT wraz z oprogramowaniem

Zamawiający Gmina Dąbrówno (Dąbrówno, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu IT wraz z oprogramowaniem”. Termin składania ofert minął 16 lipca 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina DąbrównoDąbrówno, Warmińsko-Mazurskie (powiat Ostródzki →)opublikowano 8 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 627 214 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
16 lipca 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Skrócenie terminu realizacji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    08 lipca 2026

    Termin ofert: 16 lipca 2026 12:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    28 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu IT wraz z oprogramowaniem, obejmująca serwery, urządzenia do przechowywania danych, urządzenia sieciowe, systemy operacyjne, oprogramowanie, konfigurację i instalację.

  • 2

    WarunkiWykonawca może zaoferować rozwiązania równoważne, ale musi wykazać w ofercie spełnienie wymagań dokumentacji.

  • 3

    ZakresWykonawca nie musi spełniać warunków udziału, ale zamawiający przewiduje możliwość negocjacji i zaproszenia do niej maksymalnie 3 wykonawców.

  • 4

    ZakresZamówienie nie jest podzielone na części, a wszystkie urządzenia mają być fabrycznie nowe.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA DĄBRÓWNO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510743210

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościuszki 21

1.5.2.)Miejscowość

Dąbrówno

1.5.3.)Kod pocztowy

14-120

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@dabrowno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dabrowno.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa sprzętu IT wraz z oprogramowaniem

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bb841cf4-84f0-4663-baa4-7f3dbbf15465

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00331237

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043277/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup i dostawa sprzętu IT wraz z oprogramowaniem

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie inwestycyjne dofinansowane jest ze środków UE w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd” realizowanego w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC).Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe (działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa). Nazwa projektu: "Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Gminie Dąbrówno".

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamowienia/e1dcef2a-6b51-4bf8-8d63-8ccac232c4d0

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamowienia/e1dcef2a-6b51-4bf8-8d63-8ccac232c4d0

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Określono szczegółowo w § 14 i § 16 SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Wypełniono w § 30 SWZ.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Określono w § 30 SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

IGP.271.2.2.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu IT wraz z oprogramowaniem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Rozdziale II i stanowi załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ lub Specyfikacją).
2. Wszystkie nazwy własne (znaki towarowe, patenty, producenci) użyte w opisie przedmiotu zamówienia mają na celu określenie standardu i charakteru technicznego przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych, o parametrach technicznych, jakościowych i użytkowych nie gorszych niż określone w dokumentacji przetargowej. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest obowiązany wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy lub usługi spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
3. Wszystkie urządzenia, produkty wchodzące w zakres zamówienia powinny być fabrycznie nowe. Pod pojęciem „fabrycznie nowe” zamawiający rozumie produkty wykonane z nowych elementów, bez śladów uszkodzenia, nie poleasingowy w oryginalnych opakowaniach producenta (zgodnie ze słownikiem PWN oznacza - dopiero co zrobiony, nie używany, nie zniszczony, niedawno nabyty, świeżo powstały, nie refabrykonany).

4.2.6.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

31682520-1 - Awaryjne urządzenia wyłączeniowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

48620000-0 - Systemy operacyjne

51610000-1 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych i przetwarzania informacji

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-15

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

1. Zamawiający wybierze ofertę, która uzyska największą liczbę punktów.
2. Za ofertę najkorzystniejszą zostanie uznana oferta (spośród ofert nieodrzuconych) zawierająca najkorzystniejszy bilans punktów w kryteriach:
1) Cena ofertowa (C) – znaczenie 60%,
2) Skrócenie terminu realizacji (T) – znaczenie: 40%,
3) Ocena punktowa złożonych ofert, dla każdego z kryteriów określonych w pkt. powyżej, dokonana zostanie zgodnie z następującymi formułami:
a) Liczba punktów w kryterium Cena (C) zostanie obliczona na podstawie następującego wzoru:
C=(Cn/Cb)x60
gdzie:
C - ilość punktów uzyskanych przez ocenianą (badaną) ofertę w zakresie kryterium Cena (C),
Cn - najniższa cena oferty brutto spośród wszystkich ofert podlegających ocenie,
Cb - cena oferty brutto oferty ocenianej (badanej),
przy czym w zakresie kryterium Cena (C), do porównania i oceny ofert brana będzie cena oferty brutto podana przez Wykonawcę w Formularzu Oferty. Im niższa cena oferty, tym większa liczba uzyskanych w tym kryterium punktów.
W ramach wyżej wymienionego kryterium oferta może otrzymać maksymalnie 60 pkt.
punktów zgodnie ze wzorem.
b) Liczba punktów w kryterium Skrócenie terminu realizacji (T) zostanie przyznana na podstawie następującego wzoru:
T=(Tn/Tb)x40
gdzie:
T - ilość punktów uzyskanych przez ocenianą (badaną) ofertę w zakresie kryterium Termin dostawy (T),
Tn – najkrótszy termin dostawy spośród wszystkich ofert podlegających ocenie,
Tb – termin dostawy oferty ocenianej (badanej),
przy czym wskazany termin dostawy nie może być dłuższy niż do dnia 15.09.2026 r. pod rygorem odrzucenia oferty i nie krótszy niż 3 dni. Termin dostawy liczony jest od dnia zawarcia umowy do dnia podpisania protokołu odbioru bez uwag. Z uwagi na fakt, iż termin dostawy jest jednym z kryteriów oceny ofert Zamawiający informuję, iż jego wydłużenie na etapie realizacji umowy będzie niedopuszczalne i niemożliwe. Wykonawca na etapie składania oferty zobowiązany jest wskazać faktyczny i realny termin dostawy.
W przypadku braku wskazania w ofercie terminu dostawy, Zamawiający przyjmie maksymalny termin i przyzna 0 pkt w danym kryterium.
W ramach wyżej wymienionego kryterium oferta może otrzymać maksymalnie 40 pkt.
3. Łączna ilość punktów dla badanej oferty wynikać będzie z sumy punktów przyznanych w poszczególnych kryteriach oceny ofert.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Skrócenie terminu realizacji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu Zamawiający żąda:
1) oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi, że przygotowanie oferty w postępowaniu było niezależne od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.
2) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji,
3) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego.
2. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 – składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że:
1) nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury.
3. Dokumenty, o których mowa w ust. 2 powinny być wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
4. Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 2, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 Pzp, art. 109 ust. 1 pkt 4 Pzp, art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy. Przepis ust. 3 stosuje się.
5. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia dokumenty określone w ust. 1 i 2 obowiązują oddzielnie każdego z Wykonawców.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

1. W celu potwierdzenia zgodności pojazdu z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający wymaga załączenia do formularza ofertowego niżej wymienionych przedmiotowych środków dowodowych:
1) wykaz oferowanych urządzeń i oprogramowania ze wskazaniem nazwy producenta, modelu/wersji oraz dokładnych parametrów technicznych pozwalających na weryfikację spełnienia wymagań określonych w opisie przedmiotu zamówienia,
2) karty katalogowe producenta oferowanych urządzeń i oprogramowania ze wskazaniem nazwy producenta i dokładnego modelu, pozwalające na zweryfikowanie zgodności z wymaganiami określonymi w OPZ.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

1) wykaz oferowanych urządzeń i oprogramowania ze wskazaniem nazwy producenta, modelu/wersji oraz dokładnych parametrów technicznych pozwalających na weryfikację spełnienia wymagań określonych w opisie przedmiotu zamówienia,
2) karty katalogowe producenta oferowanych urządzeń i oprogramowania ze wskazaniem nazwy producenta i dokładnego modelu, pozwalające na zweryfikowanie zgodności z wymaganiami określonymi w OPZ.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie niniejszego zamówienia publicznego.
2. Wykonawcy występujący wspólnie winni spełniać łącznie warunki udziału w postępowaniu, lecz żaden z nich nie może podlegać wykluczeniu z postępowania.
3. Spółka cywilna (wspólnicy spółki cywilnej) będzie uważana za Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Przez spółkę cywilną należy rozumieć spółkę,
o której mowa w art. 860-875 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny.
4. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego, którego dotyczy niniejsza SWZ, są obowiązani ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
5. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Dokumenty te potwierdzają spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
6. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie o przynależności braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej składa każdy z Wykonawców.
7. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców są oni zobowiązani na wezwanie Zamawiającego złożyć dokumenty i oświadczenia o których mowa w §11 i §12 SWZ, przy czym:
1) dokumenty i oświadczenia o których mowa w §12 SWZ składa odpowiednio Wykonawca, który wykazuje spełnianie warunku, w zakresie i na zasadach opisanych w SWZ.
2) dokumenty i oświadczenia o których mowa w §11 SWZ składa każdy z nich.
3) Postanowienia niniejszej SWZ dotyczące „Wykonawcy” stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego.
4) Zamawiający może skorzystać z prawa żądania przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego, umowy regulującej współpracę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, jeżeli oferta złożona przez takich Wykonawców zostanie wybrana jako najkorzystniejsza.
5) Zaleca się, aby w przypadku, gdy Wykonawcy występujący wspólnie wnoszą wadium i zabezpieczenie należytego wykonania umowy w formie innej niż pieniądz, w treści gwarancji lub poręczenia w sposób jednoznaczny i niebudzący wątpliwości, zostały wskazane, jako wykonawcy zamówienia publicznego, wszystkie podmioty występujące wspólnie.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia określono we wzorze umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-07-16 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamowienia/e1dcef2a-6b51-4bf8-8d63-8ccac232c4d0

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-07-16 12:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-08-14

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Tak

8.6.)Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji

3

8.7)Kryteria oceny ofert, które zamawiający zamierza stosować w celu ograniczenia liczby wykonawców
1)Cena ofertowa (C) – znaczenie 60%, 2) Skrócenie terminu realizacji (T) – znaczenie

40%.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
627 214 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 375 zł2 248 213 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 919 838 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 375 zł
Mediana
627 214 zł
Górny kwartyl
2 248 213 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 16.07.2026, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Dąbrówno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dąbrówno.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48820000-2 (Serwery). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.