ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa materiałów obsługowych (gr. B) oraz akcesoriów do pojazdów dla 45 WOG Wędrzyn

Zamawiający 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Sulęcin, Lubuskie) prowadził postępowanie „Dostawa materiałów obsługowych (gr. B) oraz akcesoriów do pojazdów dla 45 WOG Wędrzyn”. Termin składania ofert minął 16 lipca 2026, 08:00. Planowany budżet: 182 275 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
182 275 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
16 lipca 2026, 08:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    08 lipca 2026

    Termin ofert: 16 lipca 2026 08:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów obsługowych oraz akcesoriów dla 45 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Wędrzynie o wartości 182275,28 zł.

  • 2

    ZakresTowar ma być fabrycznie nowy, w gatunku I, oznakowany kodem kreskowym zgodnie z decyzją MON, z przekazaną kartą wyrobu najpóźniej w dniu dostawy i z kartą gwarancyjną do każdego egzemplarza.

  • 3

    ZakresZamówienie nie jest dzielone na części, nie ma opcji, a realizacja trwa 14 dni, więc tempo dostawy jest bardzo krótkie.

  • 4

    ZakresOferta musi jednoznacznie wskazywać nazwę i identyfikację produktu; brak wymaganych danych skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie zgodności z SWZ.

Kontekst Atlasu

  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 10 orzeczeń KIO; w 3 sprawach odwołanie oddalono.
  • W tej branży w województwie lubuskim konkurencja jest mniejsza niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 2,3 ofert, wobec 3,2 średnio w Polsce.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail