Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
402 210 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa fabrycznie nowych posypywarek dla potrzeb PZDW – 1 szt. – Oddział PZDW w Rymanowie Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik do SWZ
    PHU DANROB Najman Robert , Najman Daniel, Najman Paweł s.c· Kazimierza Wielka
    Wartość umowy
    134 070 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa fabrycznie nowych posypywarek dla potrzeb PZDW – 2 szt. – Oddział PZDW w Lubaczowie Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik do SWZ
    PHU DANROB Najman Robert , Najman Daniel, Najman Paweł s.c· Kazimierza Wielka
    Wartość umowy
    268 140 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa fabrycznie nowych posypywarek dla potrzeb PZDW – 2 zadania

Zamawiający Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa fabrycznie nowych posypywarek dla potrzeb PZDW – 2 zadania”, wybierając ofertę wykonawcy PHU DANROB Najman Robert , Najman Daniel, Najman Paweł s.c. Łączna wartość umów: 402 210 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Podkarpacki Zarząd Dróg WojewódzkichRzeszów, Podkarpackieopublikowano 8 lipca 2026
Łączna wartość umów
402 210 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma PHU DANROB Najman Robert , Najman Daniel, Najman Paweł s.c za łącznie 402 210,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690587670

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-105

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@pzdw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.pzdw.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0992470d-6e51-44f3-a21f-b06f7ad29dfd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zamawiający jest jednostką organizacyjną wykonującą zadania w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg, na podstawie ustawy o drogach publicznych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa fabrycznie nowych posypywarek dla potrzeb PZDW – 2 zadania

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0992470d-6e51-44f3-a21f-b06f7ad29dfd

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00329265

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00053435/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.18 Dostawa sprzętu do utrzymania drogowego (np. szczotki do czyszczenia chodników, pług odśnieżny do ciągnika, frezarka do poboczy, szczotka do zamiatania do ciągnika, piaskarki, pługi odśnieżne - itp.)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00271366

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZDW/WZP/243/WA/34/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 1: Dostawa fabrycznie nowych posypywarek dla potrzeb PZDW
– 1 szt. – Oddział PZDW w Rymanowie

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144440-4 - Piaskarki

4.5.5.)Wartość części

127472,07 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 2: Dostawa fabrycznie nowych posypywarek dla potrzeb PZDW
– 2 szt. – Oddział PZDW w Lubaczowie

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144440-4 - Piaskarki

4.5.5.)Wartość części

254944,15 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

134070,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

191849,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

134070,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU DANROB Najman Robert , Najman Daniel, Najman Paweł s.c

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 260129212

7.3.3)Ulica

ul. Przemysłowa 8

7.3.4)Miejscowość

Kazimierza Wielka

7.3.5)Kod pocztowy

28-500

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

134070,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

268140,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

366294,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

268140,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU DANROB Najman Robert , Najman Daniel, Najman Paweł s.c

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 260129212

7.3.3)Ulica

ul. Przemysłowa 8

7.3.4)Miejscowość

Kazimierza Wielka

7.3.5)Kod pocztowy

28-500

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

268140,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144440-4Piaskarki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
595 000 zł
Próbka: 206 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
243 927 zł1 386 057 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 142 130 zł
Źródło próbki
CPV 34144· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
243 927 zł
Mediana
595 000 zł
Górny kwartyl
1 386 057 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 402 210 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144440-4 (Piaskarki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU DANROB Najman Robert , Najman Daniel, Najman Paweł s.c (Kazimierza Wielka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.