Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
244 672 zł
Umowa zawarta
29 maja 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%DODATKOWY OKRES GWARANCJI BEZ LIMITU MOTOGODZIN20%CZAS REAKCJI SERWISU20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wraz z dostawą ciągnika rolniczego o mocy w przedziale 90 KM – 120 KM dla Powiatowego Zarządu Dróg w Świdwinie

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Świdwinie (Świdwin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wraz z dostawą ciągnika rolniczego o mocy w przedziale 90 KM – 120 KM dla…”, wybierając ofertę wykonawcy NowakTech Klaudia Nowak. Wartość umowy: 244 672 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
244 672 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 maja 2026

    Termin ofert: 26 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NowakTech Klaudia Nowak (Białogard).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 244 671,60 zł (umowę zawarto 29 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail