ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Remont mieszkania nr 4 w budynku przy ul. Kopernika 29 w Pszczynie”.

Zamawiający Administracja Zasobów Komunalnych w Pszczynie (Łąka, Śląskie) prowadził postępowanie „„Remont mieszkania nr 4 w budynku przy ul. Kopernika 29 w Pszczynie””. Termin składania ofert minął 23 lipca 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Administracja Zasobów Komunalnych w PszczynieŁąka, Śląskieopublikowano 8 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
23 lipca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji na cały przedmiot zamówienia40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    08 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    20 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest remont mieszkania nr 4 w budynku przy ul. Kopernika 29 w Pszczynie, obejmujący roboty ogólnobudowlane oraz instalacyjne w lokalu mieszkalnym.

  • 2

    WarunkiWykonawca wykazuje co najmniej dwie roboty budowlane odpowiadające przedmiotowi zamówienia o wartości co najmniej 50.000 zł brutto każda oraz dysponuje kierownikiem budowy z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje stolarkę drzwiową, roboty rozbiórkowe i murarskie, tynki, malowanie, posadzki oraz instalacje gazową, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania i elektryczną.

  • 4

    KryteriaWymagane jest ubezpieczenie OC na co najmniej 50.000 zł i zabezpieczenie należytego wykonania umowy, a gwarancja stanowi kryterium oceny ofert z wagą 40%.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2022 r. wygrał Zakład Remontowo - Budowlany Adam Kaszok przy 2 ofertach.
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 3,8 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 16% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail