Budowa drogi pożarowej nr 3 w Leśnictwach Biała i Legbąd
Zamawiający Nadleśnictwo Woziwoda (Legbąd, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa drogi pożarowej nr 3 w Leśnictwach Biała i Legbąd”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Nadleśnictwo Woziwoda |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 090123304 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Woziwoda 3 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Legbąd |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 89-504 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL618 - Świecki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | woziwoda@torun.lasy.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://woziwoda.torun.lasy.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00328621 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-07-07 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00304566 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.8. | Sposób oceny ofert Przed zmianą | 14.1. Wykonawca zobowiązany jest podać w Formularzu Oferty (załącznik nr 1 do SWZ) łączną cenę za wszystkie pozycje (prace) przewidziane w Kosztorysie Ofertowym, a także przygotować i przekazać go Zamawiającemu wraz z Ofertą. Podana w Ofercie cena musi być wyrażona w PLN. 14.2. Oferowana cena jest ceną kosztorysową i powinna wynikać z wypełnionego i załączonego Kosztorysu Ofertowego, będącego załącznikiem nr 2 do SWZ. Roboty dodatkowe, stanowiące OPCJĘ nie wliczane są do kosztorysu podstawowego, pozyskanie cen opcji w toku składania ofert ma umożliwiać skorzystanie z opcji bez potrzeby negocjowania dodatkowych warunków z Wykonawcą. Wykonawca do formularza ofertowego wpisuje łączną cenę za wszystkie pozycje (prace) będące w zakresie prac podstawowych. 14.3. W Kosztorysie Ofertowym muszą być wycenione wszystkie pozycje, co oznacza konieczność podania ceny jednostkowej oraz stawki VAT. 14.4. Wykonawca obliczając cenę oferty musi uwzględnić w kosztorysie wszystkie prace, których konieczność wykonania wynika z dokumentacji projektowej, STWIORB, SWZ oraz opisane pozycje Kosztorysie Ofertowym, jak również wszelkie inne roboty, materiały i prace nie wymienione w tym Kosztorysie Ofertowym, które wynikają z opisu przedmiotu zamówienia, jak również z zasad sztuki budowlanej. Po zmianie: 14.1. Wykonawca zobowiązany jest podać w Formularzu Oferty (załącznik nr 1 do SWZ) łączną cenę za wszystkie pozycje (prace) przewidziane w Kosztorysie Ofertowym oznaczonym jako kosztorys podstawowy, a także przygotować i przekazać go Zamawiającemu wraz z Ofertą. Podana w Ofercie cena musi być wyrażona w PLN. Kosztorysu ofertowego stanowiącego prace przewidziane jako Opcja, nie należy przekazywać Zamawiającemu. 14.2. Oferowana cena jest ceną kosztorysową i powinna wynikać z wypełnionego i załączonego Kosztorysu Ofertowego, będącego załącznikiem nr 10 do SWZ. Kosztorys ofertowy jak i przedmiar stanowiący podstawę do wyliczenia opcji, ma charakter informacyjny i służy do zapoznania się z ilością prac, które przewidziane są jako prawo opcji. Wykonawca do formularza ofertowego wpisuje łączną cenę za wszystkie pozycje (prace) będące w zakresie prac podstawowych. Kosztorysu ofertowego, który przewidziany jest dla zakresu prac oznaczonych jako opcja, nie należy wyceniać. 14.3. W Kosztorysie Ofertowym muszą być wycenione wszystkie pozycje, co oznacza konieczność podania ceny jednostkowej oraz stawki VAT. 14.4. Wykonawca obliczając cenę oferty musi uwzględnić w kosztorysie wszystkie prace, których konieczność wykonania wynika z dokumentacji projektowej, STWIORB, SWZ oraz opisane pozycje Kosztorysie Ofertowym, jak również wszelkie inne roboty, materiały i prace nie wymienione w tym Kosztorysie Ofertowym, które wynikają z opisu przedmiotu zamówienia, jak również z zasad sztuki budowlanej. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-07-08 09:00 Po zmianie: 2026-07-15 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-07-08 09:15 Po zmianie: 2026-07-15 09:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-08-06 Po zmianie: 2026-08-13 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.