Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i i wielorazowego użytku

Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach (Skierniewice, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i i wielorazowego użytku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 914 549 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. STANISŁAWA RYBICKIEGO W SKIERNIEWICACH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000657119

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. dr. Stanisława Rybickiego 1

1.4.2.)Miejscowość

Skierniewice

1.4.3.)Kod pocztowy

96-100

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

e.konopka@wsz-skier.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.szpitalskierniewice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a691a787-5adf-4399-975e-73c82a9b5352

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00327323

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-07

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00371711

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i i wielorazowego użytku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku, który będzie
sukcesywnie dostarczany do Zamawiającego przez okres 12 miesięcy . Wykonawca zostanie wyłoniony w drodze
postępowania o zamówienie publiczne z który zostanie zawarta umowa na okres 12 miesięcy.

3.9.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Promed S.A.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

118 00 62 976

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

2803,68 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00432720/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

0,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
914 549 zł
Próbka: 170 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
374 939 zł2 613 358 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 238 420 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
374 939 zł
Mediana
914 549 zł
Górny kwartyl
2 613 358 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skierniewice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.