Dostawa mebli biurowych i foteli na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie oraz przejść granicznych.
Zamawiający Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa mebli biurowych i foteli na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=282, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie
12 maja 2026
Termin ofert: 21 maja 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
23 czerwca 2026
1 oferta2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
07 lipca 2026
- Wykonanie umowy
31 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 września 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000514319 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Marszałka J. Piłsudskiego 7/9 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Olsztyn |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 10-575 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL622 - Olsztyński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | (89) 52 32 400 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | (89) 52 72 049 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | info@uw.olsztyn.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.gov.pl/web/uw-warminsko-mazurski |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-d6521cd7-3f61-4d4f-a738-3cfb7fdc7de6 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00327154 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-07 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00239932 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Przedmiot zamówienia w ramach CZĘŚCI VIII wykonywany będzie w ramach Projektu nr FAMI.02.01-IZ.00-0003/24 pn. "Warmińsko-mazurskie dostępne dla legalnej migracji". |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa mebli biurowych i foteli na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie oraz przejść granicznych. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. CZĘŚĆ I - dostawa foteli biurowych na potrzeby Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39113000-7 - Różne siedziska i krzesła |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-06-08 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-07-08 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ABEA Robert Pierzycki |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7391868099 |
| 4.3.3.) | Ulica | Stalowa 7 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Olsztyn |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 10-420 |
| 4.3.6.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 33025,50 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00302995/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-23 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 33025,50 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →