ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa artykułów promocyjnych i reklamowych na potrzeby Politechniki Białostockiej - ZK-DZP.262.27.2026

Zamawiający Politechnika Białostocka (Białystok, Podlaskie) prowadził postępowanie „Dostawa artykułów promocyjnych i reklamowych na potrzeby Politechniki Białostockiej -…”. Termin składania ofert minął 15 lipca 2026, 10:30. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika BiałostockaBiałystok, Podlaskieopublikowano 6 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 156 830 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
15 lipca 2026, 10:30
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów promocyjnych i reklamowych na potrzeby Politechniki Białostockiej, w dwóch częściach obejmujących różne grupy asortymentowe.

  • 2

    ZakresPostępowanie dopuszcza składanie ofert częściowych na wszystkie części, a okres realizacji wynosi 28 dni dla części 1 i 35 dni dla części 2.

  • 3

    ZakresZamawiający przewiduje możliwość zmiany wynagrodzenia, terminu wykonania, jakości lub parametrów produktów oraz terminu gotowości do dostawy i montażu w przypadkach wskazanych w projekcie umowy.

  • 4

    ZakresDla obu części obowiązuje wyłącznie kryterium ceny, bez wymagań udziału w postępowaniu.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2026) wygrał PromoBay Brzoskowski Kamaj Sp.j. przy 7 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail