SUKCESYWNE DOSTAWY ASORTYMENTU GOSPODARCZEGO, REHABILITACYJNEGO ORAZ WODY MINERALNEJ NA POTRZEBY SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O.
Zamawiający Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. (Gdynia, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „SUKCESYWNE DOSTAWY ASORTYMENTU GOSPODARCZEGO, REHABILITACYJNEGO ORAZ WODY MINERALNEJ NA…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 226 953 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=624, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
18 wpisów- Ogłoszenie
04 kwietnia 2024
Termin ofert: 12 kwietnia 2024 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
12 czerwca 2024
5 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 października 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
06 lipca 2026
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SZPITALE POMORSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Dział Zamówień Publicznych |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 190141612 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Powstania Styczniowego 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Gdynia |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 81-519 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL633 - Trójmiejski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@szpitalepomorskie.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.szpitalepomorskie.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-59055e85-ecf9-11ee-b4e0-4ac387c144e3 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00325443 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-06 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Nie |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | SUKCESYWNE DOSTAWY ASORTYMENTU GOSPODARCZEGO, REHABILITACYJNEGO ORAZ WODY MINERALNEJ NA POTRZEBY SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wody mineralnej w ilości 47 000 l na potrzeby Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15981000-8 - Wody mineralne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-05-14 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 24 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | NATA SP. Z O.O. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 364494840 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Gdańsk |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 27699,60 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00363359/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-05-15 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 27699,60 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.