ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa pelletu drzewnego klasa A1

Zamawiający Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. (Kozienice, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa pelletu drzewnego klasa A1”. Termin składania ofert minął 15 lipca 2026, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
15 lipca 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    06 lipca 2026

    Termin ofert: 15 lipca 2026 11:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    07 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pelletu drzewnego klasy A1 w ilości 123 ton w zakresie podstawowym oraz do 20 ton w ramach prawa opcji.

  • 2

    ZakresPellet ma mieć średnicę 6±1 mm i długość 3,15-40 mm, a wykonawca składa wraz z ofertą certyfikat potwierdzający klasę A1 jako dokument przedmiotowy.

  • 3

    ZakresZamawiający może uruchomić opcję wielokrotnie do wyczerpania maksymalnej ilości, a wykonawca realizuje dodatkowe dostawy po pisemnym zawiadomieniu zamawiającego.

  • 4

    ZakresOcena ofert opiera się wyłącznie na cenie, a zamówienie trwa do 2027-03-05.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2023 i 2024). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2024) wygrał PHU SUKCES Bożena Krzosek przy 11 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141511694

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Przemysłowa 15

1.5.2.)Miejscowość

Kozienice

1.5.3.)Kod pocztowy

26-900

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@kgkkozienice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kgkkozienice.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa pelletu drzewnego klasa A1

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0f2fb13b-88e8-4071-9b42-88c24349a302

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00324859

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

kgk.ezamowienia.com

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

kgk.ezamowienia.com

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Postępowanie prowadzone jest w
języku polskim przy użyciu środków komunikacji elektronicznej:
1) za pośrednictwem Platformy zamówień publicznych pod adresem: kgk.ezamowienia.com (składanie ofert, wyjaśnienia treści SWZ
(pytania i odpowiedzi), zmiana treści SWZ, zmiana terminu składania i otwarcia ofert),
2) drogą elektroniczną pod adresem: biuro@kgkkozienice.pl (korespondencja inna niż wymieniona w pkt. 1).
2. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje za pośrednictwem Platformy zamówień publicznych. Informacje
dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany SWZ, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na
Platformie zamówień publicznych. Wykonawca ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na Platformie
zamówień publicznych, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do spamu.
3. Rejestracja na Platformie zamówień publicznych, w tym złożenie oferty w formie elektronicznej, wymaga utworzenia konta
Wykonawcy na Platformie (instrukcja zakładania konta dostępna pod adresem https://kgk.ezamowienia.com/#/help.
4. Rejestracja i korzystanie z Platformy zamówień publicznych (instrukcja dla wykonawcy i regulamin korzystania z Platformy
dostępny pod adresem: https://kgk.ezamowienia.com/#/help. Wykonawca przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie
zamówienia publicznego:
1) akceptuje warunki korzystania z Platformy zamówień publicznych określone w regulaminie korzystania z Platformy zamówień
publicznych,
2) zapoznał się i stosuje się do instrukcji składania ofert.
5. wymagania techniczne i organizacyjne związane z korzystaniem z Platformy zamówień publicznych:
1) Stały dostęp do sieci internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
2) Komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min. 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów
operacyjnych – MS Windows 10, Mac OSx10.4, Linux, lub ich nowsze wersje,
3) Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa najlepiej najnowszej dostępnej wersji obsługująca TLS 1.2 z wyjątkiem Internet
Explorer,
4) Włączona obsługa JavaScript,
5) Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf,
6) Podłączony wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez
użytkownika lub aplikacja komputerowa spełniająca funkcje takiego czytnika (tzw. Podpis chmurowy),
7) Dopuszczalne formaty danych tj. plików do 100 MB w formatach: .doc, .pdf, .zip, .docx, .xls,
.xlsx,.rar,.7zip,.jpg,.jpeg,.png,.txt,.tiff,.xsades, .sig oraz inne formaty dokumentów z wyjątkiem plików wykonywalnych
8) Informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych: plik załączony przez Użytkownika na Platformie zamówień publicznych i
zapisany, widoczny jest w systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF
9) Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu składania ofert
10) Oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę zamówień publicznych stanowi da-tę oraz dokładny czas (dd mm rrrr
hh:mm:ss) generowany wg platformy Microsoft Azure, który jest synchronizowany ze znacznikiem czasu UTC.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE
L 119
z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, Zamawiający informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o. o., ul. Przemysłowa 15, 26-900
Kozienice.
2. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, za
pośrednictwem adresu e-mail: bodo.radom@gmail.pl.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu przeprowadzenia postępowania o
udzielenie niniejszego zamówienia w celu archiwizacji.
4. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych stanowi ustawa Prawo zamówień publicznych.
5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania
w oparciu o art. 18 ustawy z dnia 11 września 2019. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), dalej „ustawa
Pzp”, a także podmiotom przetwarzającym dane na podstawie zawartych umów.
6. Dane osobowe Wykonawcy będą przechowane przez okres obowiązywania umowy,
a następnie 5 lat, albo 15 w przypadku zamówień współfinansowanych ze środków UE, począwszy od 1 stycznia roku
kalendarzowego następującego po zakończeniu okresu obowiązywania umowy. Okresy te dotyczą również Wykonawców, którzy
złożyli oferty
i nie zostały one uznane, jako najkorzystniejsze ( nie zawarto z tymi Wykonawcami umowy).
7. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do danych, a także, na warunkach określonych w przepisach
Rozporządzenia Parlamentu i Rady ( UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, prawo
sprostowania danych , ich usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia
skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może uniemożliwić Zamawiającemu dokonanie oceny spełnienia
warunków udziału w postępowaniu oraz zdolności Wykonawcy do należytego wykonania zamówienia, co skutkować może
wykluczeniem Wykonawcy z postępowania lub odrzuceniem jego oferty.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZIOŚiO.280.11.2026.KZP.P.KB

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa pelletu drzewnego klasa A1 w ilości

a) zakres podstawowy w ilości 123 tony, b) zakres objęty prawem opcji w ilości 20 ton, zwany dalej przedmiotem zamówienia. opis przedmiotu zamówienia Pellet drzewny klasa A1 o parametrach: - średnica 6±1 mm, - długość 3,15-40 mm,

4.2.6.)Główny kod CPV

09111400-4 - Paliwa drzewne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zwiększeniu ilości zamówionego pelletu o nie więcej niż 20 t.
2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z „prawa opcji”, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, w szczególności w przypadku nieposiadania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co niniejszym akceptuje poprzez podpisanie niniejszej umowy.
3. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego oświadczenia woli wyrażonego w formie pisemnej (również za pośrednictwem poczty elektronicznej) w określonym przez niego zakresie, zwanego dalej „zawiadomieniem o uruchomieniu prawa opcji”.
4. W przypadku, gdy Wykonawca uchyli się od realizacji opcji, w przypadku złożenia przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w pkt 3, Zamawiający odstąpi od umowy z przyczyn zależnych od Wykonawcy, a w szczególności w związku z nienależytym wykonaniem przez Wykonawcę zobowiązań wynikających z niniejszej umowy.
5. Zamawiający może korzystać z prawa opcji wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości.
6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z „prawa opcji” Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w niniejszej umowie, co Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy.
7. Wysokość ceny jednostkowej netto za dostawę danego asortymentu w ramach prawa opcji nie może być wyższa niż wysokość ceny jednostkowej netto dla tego asortymentu, wycenionego w ramach zamówienia podstawowego. Jeżeli Wykonawca w ramach prawa opcji wskaże wartość ceny jednostkowej netto wyższą niż wartość ceny jednostkowej netto za dostawę w ramach zamówienia podstawowego, Zamawiający na podstawie art. 223 ust. 2 pkt 3) ustawy Pzp dokona poprawy wartości ceny jednostkowej netto w ramach prawa opcji według wartości ceny jednostkowej netto wskazanej w ramach zamówienia podstawowego.
8. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga podpisania dodatkowej umowy.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-03-05

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

1. Zamawiający wymaga w niniejszym postępowaniu złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych (zgodnie z art. 107 ust. 1) potwierdzających, że proponowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia spełnia określone przez Zamawiającego wymagania.
Wykaz dokumentów składanych przez Wykonawcę w postępowaniu wraz z ofertą jako przedmiotowy środek dowodowy:
a) certyfikat potwierdzający klasę A1
2. Jeśli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przed-miotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie zgodnie z art. 107 ust. 2.
Zgodnie z treścią art. 107 ust. 4 Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. Z zastrzeżeniem, że przedło-żony dokument musi zawierać informację umożliwiające sprawdzenie czy zaoferowany produkt jest zgodny z opisem przedmiotu zamówienia.
3. Jeżeli jest to niezbędne do zapewnienia odpowiedniego przebiegu postępowania o udzie-lenie zamówienia, Zamawiający może na każdym etapie postępowania wezwać Wyko-nawców do złożenia wszystkich lub niektórych podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień ich złożenia.
4. Jeżeli znajdą się uzasadnione podstawy do uznania, że złożone uprzednio przedmiotowe środki dowodowe nie są już aktualne, Zamawiający może w każdym czasie wezwać Wy-konawcę do złożenia wszystkich lub niektórych podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień ich złożenia.
5. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia podmiotowych środków dowodowych, których Zamawiający posiada, jeżeli Wykonawca wskaże te środki oraz potwierdzi ich prawidłowość i aktualność.
6. Podmiotowe i przedmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia Wykonawca składa, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elek-tronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
7. Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język pol-ski.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

Certyfikat potwierdzający klasę A1

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania - wg. zał. Nr 2 do SWZ

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający zgodnie z ustawą Pzp przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy, w przypadku wystąpienia, co najmniej jednej z okoliczności wymienionych poniżej, z uwzględnieniem podawanych warunków ich wprowadzenia:
• zmiany będące następstwem działania organów administracji, przepisów obowiązującego prawa (np. zmiana stawki podatku VAT),
• zmiany nazwy lub formy prawnej stron.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-07-15 11:00

8.2.)Miejsce składania ofert

platforma zamówień publicznych, adres - kgk.ezamowienia.com

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-07-15 11:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-08-13

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09111400-4Paliwa drzewne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
156 000 zł359 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
203 800 zł
Źródło próbki
CPV 09111400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
156 000 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
359 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2024wygrał(a): PHU SUKCES Bożena Krzosek118 tys. zł11 ofertwynik →
  2. 2023wygrał(a): P.H.U. Sukces Bożena Krzosek201 tys. zł8 ofertwynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 15.07.2026, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kozienice.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09111400-4 (Paliwa drzewne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.