Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
118 424 zł
Umowa zawarta
23 lipca 2024
Okres realizacji
do 21 marca 2025
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 118 424 zł – 150 109 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa pelletu drzewnego klasa A1 w ilości 113 ton,

Zamawiający Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. (Kozienice, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa pelletu drzewnego klasa A1 w ilości 113 ton”, wybierając ofertę wykonawcy PHU SUKCES Bożena Krzosek. Wartość umowy: 118 424 zł. Złożono 11 ofert.

Wartość umowy
118 424 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 czerwca 2024

    Termin ofert: 10 lipca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 sierpnia 2024

    11 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU SUKCES Bożena Krzosek (Wyśmierzyce), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 118 423,65 zł (umowę zawarto 23 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 118 423,65 zł do 150 109,20 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 21 marca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail