Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Szkolenia dla uczniów Szkół Powiatu Mogileńskiego w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Powiat Mogileński (Mogilno, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Szkolenia dla uczniów Szkół Powiatu Mogileńskiego w roku szkolnym 2025/2026”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat MogileńskiMogilno, Kujawsko-Pomorskie (powiat Mogileński →)opublikowano 6 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 102 083 zł
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT MOGILEŃSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350814

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Gabriela Narutowicza 1

1.4.2.)Miejscowość

Mogilno

1.4.3.)Kod pocztowy

88-300

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.4.7.)Numer telefonu

525888300

1.4.8.)Numer faksu

525888240

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@powiatmogilno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pow-mogilenski.rbip.mojregion.info/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-58b8e92f-3941-4c1b-bc1f-baf56a46db1f

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00323922

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-06

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00024634

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

FEKP.08.28-IZ.00-0005/24 pn. „Rozwój kształcenia zawodowego w szkołach Powiatu Mogileńskiego” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Szkolenia dla uczniów Szkół Powiatu Mogileńskiego w roku szkolnym 2025/2026

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenie szkolenia operatora koparkoładowarki w roku szkolnym 2025/2026

3.9.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

80531200-7 - Usługi szkolenia technicznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-13

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Centrum Doskonalenia Zawodowego Paweł Kiliański

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561103183

4.3.3.)Ulica

ul. Solankowa 20/1

4.3.4.)Miejscowość

Inowrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

88-100

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

46000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00130345/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-25

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zgodnie z wejściem w życie z dniem 1 lutego 2026 r. zmian w przepisach ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług tj. obowiązkiem wystawiania faktur w KSeF wprowadza się zapisy dostosowujące zawartą umowę i aneks do wymogów KSeF.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Do § 5 wprowadza się zapisy dotyczące zasad rozliczania płatności w KSeF.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

46000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Ogłoszenie o wykonaniu umowy dot. części IV postępowania.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
102 083 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
43 945 zł244 639 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 694 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
43 945 zł
Mediana
102 083 zł
Górny kwartyl
244 639 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Mogileński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mogilno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.