ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa urządzeń medycznych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-118/2026

Zamawiający Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa urządzeń medycznych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-118/2026”. Termin składania ofert minął 16 lipca 2026, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Warszawski Uniwersytet MedycznyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 905 290 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
16 lipca 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena80%Jakość - Ocena techniczna10%Jakość - Okres gwarancji10%Cena90%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 80%, Jakość - Ocena techniczna 10%, Jakość - Okres gwarancji 10%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa urządzeń medycznych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-118/2026.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2026 r. wygrał MANIAC GYM A.B.H LESZCZYŃSCY przy 7 ofertach.
  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 7 orzeczeń KIO; w 3 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail