Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
185 000 zł
Umowa zawarta
26 czerwca 2026
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Parametry jakościowe roślin30%Doświadczenie Wykonawcy w realizacji podobnych zamówień10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi sadzenia roślin oraz kompleksowe zagospodarowanie terenów zieleni Lokalizacja: 78-400 Szczecinek Bukowa 46 (stary adres: ul. Pilska 2), obr. 0018 Szczecinek

Zamawiający "patronka" Sp. z o.o. (Szczecinek, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi sadzenia roślin oraz kompleksowe zagospodarowanie terenów zieleni Lokalizacja:…”, wybierając ofertę wykonawcy Garden-Art Paweł Fediów. Wartość umowy: 185 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
185 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 maja 2026

    Termin ofert: 12 czerwca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Garden-Art Paweł Fediów (Lubin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 185 000,00 zł (umowę zawarto 26 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail