ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługi sadzenia roślin oraz kompleksowe zagospodarowanie terenów zieleni Lokalizacja: 78-400 Szczecinek Bukowa 46 (stary adres: ul. Pilska 2), obr. 0018 Szczecinek

Zamawiający "patronka" Sp. z o.o. (Szczecinek, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Usługi sadzenia roślin oraz kompleksowe zagospodarowanie terenów zieleni Lokalizacja:…”. Termin składania ofert minął 12 czerwca 2026, 12:00. Wadium: 1900 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 672 903 zł
Wadium
1900 zł
Termin składania ofert
12 czerwca 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Parametry jakościowe roślin30%Doświadczenie Wykonawcy w realizacji podobnych zamówień10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    27 maja 2026

    Termin ofert: 12 czerwca 2026 12:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    03 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresZamówienie dotyczy kompleksowego urządzenia zieleni na działce w Szczecinku (Bukowa 46), nie tylko sadzenia roślin, ale też przygotowania terenu (np. niwelacja, drenaż, nawierzchnie ścieżek) oraz ewentualnych prac towarzyszących (np. montaż małej architektury). Najważniejszy warunek: wykonawca musi dysponować własnym sprzętem do robót ziemnych i transportu (koparki, równiaki, samochody dostawcze), nie ma mowy o wynajmie na potrzeby kontraktu.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Parametry jakościowe roślin 30%, Doświadczenie Wykonawcy w realizacji podobnych zamówień 10%.

  • 3

    ZakresZamówienie współfinansowane ze środków UE (Fundusz Medyczny), co pociąga za sobą ryzyko dodatkowych kontroli dokumentacji i rozliczeń, wykonawca musi być przygotowany na precyzyjne raportowanie postępów i kosztów (np. faktury za materiały, ewidencja godzin pracy sprzętu).

  • 4

    RyzykoWadium: 1 900,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail