Cyberbezpieczna gmina Opinogóra Górna
Zamawiający Gmina Opinogóra Górna (Opinogóra Górna, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Cyberbezpieczna gmina Opinogóra Górna”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 627 214 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
12 stycznia 2026
Termin ofert: 30 stycznia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
19 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
23 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
09 marca 2026
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
03 lipca 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Opinogóra Górna |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Gmina Opinogóra Górna |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 130378344 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Z. Krasińskiego 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Opinogóra Górna |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 06-406 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL922 - Ciechanowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ugopinogora@bip.org.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.ugopinogora.bip.org.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-04ed94e4-fc9c-4ed4-b439-a4a5edc6309c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00323110 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-03 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00024401 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC), Oś Priorytetowa II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Cyberbezpieczna gmina Opinogóra Górna |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury teleinformatycznej służącej podniesieniu poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Opinogóra Górna. Zamówienie podzielone jest na pięć następujących zadań: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48820000-2 - Serwery |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania 30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID) 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-03-04 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 60 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | NEXT LEVEL IT SP. Z O.O. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | Regon: 528145491 |
| 4.3.3.) | Ulica | Zygmunta Krasińskiego |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Katowice |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 40-019 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 503949,45 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00146004/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-05-20 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 503949,45 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Nie |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.