Budowa oświetlenia ulicy Kazimierza Wielkiego w Strzelinie
Zamawiający Gmina Strzelin (Strzelin, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa oświetlenia ulicy Kazimierza Wielkiego w Strzelinie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- woj. Dolnośląskie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Strzelin |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 931934957 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rynek 10 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Strzelin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 57-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL518 - Wrocławski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowieniapubliczne@strzelin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.gmstrzelin.finn.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00321578 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-07-03 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00313292 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje budowę linii kablowej nN oświetlenia drogowego w ulicy Kazimierza Wielkiego w Strzelinie m.in. poprzez: a) wykonanie odcinka linii kablowej nn oświetlenia drogowego kablem YAKY 4 x 35 mm2 o łącznej długości Lw = 850 m; b) układanie uziomów; c) montaż i stawianie słupów kablowych typu SAL-80 wraz z fundamentami o wysokości 8 m – 22 szt.; d) montaż opraw oświetleniowych o mocy 63 W z układem zasilającym – 22.; e) badania i pomiary oraz obsługę geodezyjną i dokumentację powykonawczą. Parametry charakterystyczne: - słupy oświetleniowe o wysokości 8 m wraz z wysięgnikami – 22 szt. (PO1-PO22); - oprawy oświetleniowe o mocy 70 W wraz z układem zasilającym – 22 szt. - słupy oświetleniowe wraz z wysięgnikami w kolorze „oliwka”. Po zmianie: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje budowę linii kablowej nN oświetlenia drogowego w ulicy Kazimierza Wielkiego w Strzelinie m.in. poprzez: a) wykonanie odcinka linii kablowej nn oświetlenia drogowego kablem YAKY 4 x 35 mm2 o łącznej długości Lw = 850 m; b) układanie uziomów; c) montaż i stawianie słupów kablowych typu SAL-80 wraz z fundamentami o wysokości 8,5 m – 22 szt.; d) montaż opraw oświetleniowych o mocy 63 W z układem zasilającym – 22.; e) badania i pomiary oraz obsługę geodezyjną i dokumentację powykonawczą. Parametry charakterystyczne: - słupy oświetleniowe o wysokości 8,5 m wraz z wysięgnikami – 22 szt. (PO1-PO22); - oprawy oświetleniowe o mocy 63 W wraz z układem zasilającym – 22 szt. - słupy oświetleniowe wraz z wysięgnikami w kolorze „oliwka”. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.