ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont ogrodzenia w Zagrodzie Pokazowo-Hodowlanej w Wolisku v2

Zamawiający Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Borki (Kruklanki, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Remont ogrodzenia w Zagrodzie Pokazowo-Hodowlanej w Wolisku v2”. Termin składania ofert minął 14 lipca 2026, 10:00. Wadium: 10 000 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 299 916 zł
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
14 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    03 lipca 2026

    Termin ofert: 14 lipca 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    04 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, termin płatności 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Remont ogrodzenia w Zagrodzie Pokazowo-Hodowlanej w Wolisku v2.

  • 3

    RyzykoWadium: 10 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 1,7 oferty na postępowanie przy 25 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 68% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail