ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa artykułów żywnościowych dla Zespołu Szkół w Prószkowie w roku 2026/2027

Zamawiający Zespół Szkół im. Józefa Warszewicza w Prószkowie (Prószków, Opolskie) prowadził postępowanie „Dostawa artykułów żywnościowych dla Zespołu Szkół w Prószkowie w roku 2026/2027”. Termin składania ofert minął 16 lipca 2026, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 239 375 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
16 lipca 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 lipca 2026

    Termin ofert: 16 lipca 2026 11:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa artykułów żywnościowych dla Zespołu Szkół w Prószkowie w roku 2026/2027.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2022, 2023, 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita (i inni wykonawcy) przy 2 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail