Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
190 844 zł
Umowa zawarta
23 czerwca 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 190 844 zł – 345 035 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi gminnej nr 245018G w miejscowości Kopytkowo

Zamawiający Gmina Smętowo Graniczne (Smętowo Graniczne, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi gminnej nr 245018G w miejscowości Kopytkowo”, wybierając ofertę wykonawcy ROMADO-BRZEZIŃSKI Sp.zo.o. Wartość umowy: 190 844 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Smętowo GraniczneSmętowo Graniczne, Pomorskieopublikowano 2 lipca 2026
Wartość umowy
190 844 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ROMADO-BRZEZIŃSKI Sp.zo.o. (Brodnica Górna), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 190 844,34 zł (umowę zawarto 23 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 190 844,34 zł do 345 035,26 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail