Dostawa i montaż wyp Żłobków Sam w msc Rzezawa oraz Ostrów Królewski w gm Rzezawa – w podziale na zadania
Zamawiający Gmina Rzezawa (Rzezawa, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa i montaż wyp Żłobków Sam w msc Rzezawa oraz Ostrów Królewski w gm Rzezawa – w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=746, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Rzezawa |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 851660660 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Długa 21 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Rzezawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 32-765 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL214 - Krakowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | + 48 146484800 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | + 48 146488550 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@rzezawa.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.rzezawa.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-f5a57ab9-8188-429b-bac0-c05d703c147d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00319790 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00507016 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Projekt FERS współfinansowany z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach inwestycji A4.2.1 PN. Wsparcie programów dofinansowania miejsc opieki nad dziećmi 0-3 lata (żłobki, kluby dziecięce) w ramach MALUCH+, w ramach priorytetu 2 programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 , Program rozwoju instytucji opieki nad d w wieku do Aktywny Maluch 2022-29 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa i montaż wyp Żłobków Sam w msc Rzezawa oraz Ostrów Królewski w gm Rzezawa – w podziale na zadania |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Pierwsza część przedmiotu zamówienia obejmuje – dostawę i montaż wyposażenia w ramach zamówienia pn. utworzenie 48 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w ramach nowej instytucji żłobka w gminie Rzezawa w miejscowości Rzezawa poprzez rozbudowę, przebudowę istniejącego budynku przedszkola o funkcję żłobka wraz z infrastrukturą techniczną na działkach nr ew.: 1288/1, 1278/4, 1272/3, 1273/1, 1271/6 przy ul. Szkolna 11a w Rzezawie, obręb ewidencyjny 0011, Rzezawa, jednostka ewidencyjna: 120107_2, Rzezawa - NR RID.ZP.271.1.5.2025 – część 1 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 32322000-6 - Urządzenia multimedialne 39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni 39161000-8 - Meble przedszkolne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-12-09 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2026-05-01 do 2026-05-20 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Cezas, Anna Kulik |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9511583243 |
| 4.3.3.) | Ulica | Księcia Adama Czartoryskiego 23/4, |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Gorzów Wielkopolski |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 66-400 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubuskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 349403,67 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00004325/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-19 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Przedłużający się termin realizacji robót budowlanych oraz zmiana zakresu rzeczowego |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Przedłużenie terminu realizacji przedmiotu umowy oraz zwiększenie wynagrodzenia Wykonawcy. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 357262,14 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 357262,14 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.