Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa i montaż wyp Żłobków Sam w msc Rzezawa oraz Ostrów Królewski w gm Rzezawa – w podziale na zadania

Zamawiający Gmina Rzezawa (Rzezawa, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa i montaż wyp Żłobków Sam w msc Rzezawa oraz Ostrów Królewski w gm Rzezawa – w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RzezawaRzezawa, Małopolskie (powiat Bocheński →)opublikowano 22 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Rzezawa

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660660

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Długa 21

1.4.2.)Miejscowość

Rzezawa

1.4.3.)Kod pocztowy

32-765

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.4.7.)Numer telefonu

+ 48 146484800

1.4.8.)Numer faksu

+ 48 146488550

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@rzezawa.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rzezawa.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f5a57ab9-8188-429b-bac0-c05d703c147d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00301179

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00507016

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt FERS współfinansowany z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach inwestycji A4.2.1 PN. Wsparcie programów dofinansowania miejsc opieki nad dziećmi 0-3 lata (żłobki, kluby dziecięce) w ramach MALUCH+, w ramach priorytetu 2 programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 , Program rozwoju instytucji opieki nad d w wieku do Aktywny Maluch 2022-29

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa i montaż wyp Żłobków Sam w msc Rzezawa oraz Ostrów Królewski w gm Rzezawa – w podziale na zadania

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.5 Druga część przedmiotu zamówienia obejmuje – dostawę i montaż wyposażenia w ramach zamówienia pn. Utworzenie 16 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w nowej instytucji żłobka pod adresem Ostrów Królewski 48, 32 – 765 Rzezawa – NR RID.ZP.271.1.7.2025 – część 2

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danego zakresu części (część 2) – przestawiają:
1) tabelaryczne zestawienie asortymentu – przedstawione w załączniku nr 1B do SWZ
2) aranżacje wnętrz i wyposażenia w ramach zamówienia pn. Utworzenie 16 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w nowej instytucji żłobka pod adresem Ostrów Królewski 48, 32 – 765 Rzezawa – NR RID.ZP.271.1.7.2025 – przedstawione w plikach graficznych stanowiących załącznik
nr 9 do SWZ

Dostawa stanowiąca przedmiot niniejszego postępowania jest świadczeniem pomocniczym w stosunku do realizowanych robót budowalnych w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego NR RID.ZP.271.1.7.2025. - gdzie wyboru wykonawcy dokonano w procedurze krajowej albowiem wartość zamówienia nie przekraczała progów unijnych.
Tym samym do udzielenia zamówienia na świadczenie pomocnicze/dostawa wyposażenia do żłobka samorządowego - stosować należy przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych właściwe dla głównego przedmiotu zamówienia/robót budowlanych nakierowanych na wykonanie żłobka samorządowego - stąd wyboru wykonawcy dostaw dokonać należy w procedurze krajowej albowiem wartość głównego przedmiotu zamówienia nie przekracza progów unijnych.

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozpakowanie, zmontowanie mebli i innych elementów dostarczanych w częściach oraz ich ustawienie, montaż, podłączenie do instalacji wod-kan, energii elektrycznej dla wymagających tego elementów w pomieszczeniach i odpowiednich miejscach zgodnie z Projektem Aranżacji Wnętrz i Wyposażenia oraz zestawieniem wyposażenia meblowego stanowiących załącznik nr 1A, 1B oraz 9 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

39161000-8 - Meble przedszkolne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2026-05-01 do 2026-05-20

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Cezas, Anna Kulik

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9511583243

4.3.3.)Ulica

Księcia Adama Czartoryskiego 23/4,

4.3.4.)Miejscowość

Gorzów Wielkopolski

4.3.5.)Kod pocztowy

66-400

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

213296,43 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00004325/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmian terminu wykonania przedmiotu umowy oraz konieczność dostosowania części wyposażenia do faktycznych warunków technicznych oraz rzeczywistych potrzeb funkcjonowania Zamawiajacego

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Przedłużenie terminu wykonania zamówienia oraz zwiększenie wynagrodzenia Wykonawcy.

5.4.6.)Wartość zmiany

216717,06

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

216717,06 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
78 551 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
276 448 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
78 551 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Rzezawa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzezawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.