Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
323 736 zł
Umowa zawarta
2 lipca 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 323 736 zł – 517 955 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi działka nr 807 w miejscowości Wrotnów

Zamawiający Gmina Miedzna (Miedzna, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi działka nr 807 w miejscowości Wrotnów”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „MIKST” Sp. z o. o. Wartość umowy: 323 736 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina MiedznaMiedzna, Mazowieckieopublikowano 2 lipca 2026
Wartość umowy
323 736 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „MIKST” Sp. z o. o (Węgrów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 323 735,73 zł (umowę zawarto 2 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 323 735,73 zł do 517 954,73 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miedzna

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582196

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

11 Listopada, 4

1.5.2.)Miejscowość

Miedzna

1.5.3.)Kod pocztowy

07-106

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.7.)Numer telefonu

256918328

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gmina-miedzna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.gminamiedzna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-20bf1910-c88e-476b-a2ae-6cb0183ce0ca

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi działka nr 807 w miejscowości Wrotnów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-20bf1910-c88e-476b-a2ae-6cb0183ce0ca

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00319574

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00059896/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Przebudowa drogi działka nr 807 w miejscowości Wrotnów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00263748

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GK.271.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie drogi wewnętrznej w miejscowości Wrotnów zlokalizowanej na działce nr 807 o długości 505,00 m. Początek przedmiotowego odcinka drogi przyjęto na połączeniu z krawędzią jezdni drogi powiatowej nr 4219W Kosów L. (granica powiatu) –Wrotnów – Klimowizna. Istniejącą nawierzchnię drogi wewnętrznej stanowi kruszywo naturalne stabilizowane mechanicznie. Droga przebiega przez obszar łąk i pól uprawnych oraz zabudowę zagrodową. Wody opadowe są zagospodarowane w granicach pasa drogowego.
Projektowana jest jezdnia o szerokości 3,0 m z obustronnymi poboczami z kruszywa.
Zakres prac obejmuje następujące elementy drogowe:
Wykonanie warstwy podbudowy i nawierzchni:
- Ulepszone podłoże z gruntu stabilizowanego cementem o grubości warstwy
15 cm na długości 505,00 mb (podbudowa)
- Kruszywo łamane frakcji 0/31,5 mm o grubości warstwy 15 cm na długości
505,00 mb (podbudowa)
- Mieszanka mineralno-asfaltowa AC11W 50/70 KR1-2 o grubości warstwy 4 cm
na długości 505,00 mb (warstwa wiążąca nawierzchni)
- Mieszanka mineralno-asfaltowa AC11S 50/70 KR1-2 o grubości warstwy 4 cm
na długości 505,00 mb (warstwa ścieralna nawierzchni)
Długość nawierzchni [m] 505,00
Szerokość nawierzchni [m] 3,00 (poszerzenie na łukach przy zjeździe na drogę powiatową)
Powierzchnia nawierzchni [m2] 1 521,88
Roboty pozostałe:
Roboty pomiarowe 505,00 m
Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej 500,00 m2
Remont przepustu pod zjazdem 1,00 szt.
Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni 2 021,88 m2
Wykonanie poboczy 505,18 m2
Oznakowanie pionowe 4,00 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

323735,73 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

517954,73 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

323735,73 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „MIKST” Sp. z o. o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8240002592

7.3.3)Ulica

Gdańska

7.3.4)Miejscowość

Węgrów

7.3.5)Kod pocztowy

07-100

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

323735,73 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 249 489 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 886 472 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 249 489 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miedzna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Miedzna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 323 736 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „MIKST” Sp. z o. o (Węgrów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.