Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
89 314 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1meble biurowe Biurko elektryczne (jasny popiel, jasny szary,) 1 szt. Biurko tradycyjne (jasny popiel, jasny szary,) 1 szt. Zestaw mebli biurowych (kolor: odcień dębu) 3 kpl. Stół (2 stoliki w zestawie – kolor: dąb z czarnymi nóżkami) 3 szt
    Wartość umowy
    24 514 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    27 800 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Meble tapicerowane, fotele, krzesła
    Wartość umowy
    37 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji "G"20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZAKUP I DOSTAWA MEBLI BIUROWYCH, MEBLI SZKOLNYCH I TAPICEROWANYCH DLA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GIŻYCKU, Z PODZIAŁEM NA 3 ZADANIA.

Zamawiający Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku (Giżycko, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „ZAKUP I DOSTAWA MEBLI BIUROWYCH, MEBLI SZKOLNYCH I TAPICEROWANYCH DLA I LICEUM…”, wybierając ofertę wykonawcy Office Creative Group Mariusz Antoniewicz. Łączna wartość umów: 89 314 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
89 314 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Office Creative Group Mariusz Antoniewicz za łącznie 89 313,87 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWY ZESPÓŁ OBSŁUGI SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GIŻYCKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510953225

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Smętka 7

1.5.2.)Miejscowość

Giżycko

1.5.3.)Kod pocztowy

11-500

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

u.kucharska@powiatgizycki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.pzosipo.gizycko.edu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0ccb19fd-6f4e-40b5-b26d-c1a22d48cb97

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ZAKUP I DOSTAWA MEBLI BIUROWYCH, MEBLI SZKOLNYCH I TAPICEROWANYCH DLA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GIŻYCKU, Z PODZIAŁEM NA 3 ZADANIA.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0ccb19fd-6f4e-40b5-b26d-c1a22d48cb97

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00319119

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00023865/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 ZAKUP I DOSTAWA MEBLI BIUROWYCH, MEBLI SZKOLNYCH I TAPICEROWANYCH DLA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GIŻYCKU, Z PODZIAŁEM NA 3 ZADANIA., POST. 0611.2.1.37.2025

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

W RAMACH PROGRAMU INTERREG VI-A LITWA-POLSKA 2021-2027; PROJEKT: „WSPÓŁPRACA NA RZECZ TWORZENIA PRZYJAZNEGO ŚRODOWISKA EDUKACYJNEGO” LT PL 00469.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00267951

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZOSiPO 0611.2.1.37.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

72863,84 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 - meble biurowe
Biurko elektryczne (jasny popiel, jasny szary,) 1 szt.
Biurko tradycyjne (jasny popiel, jasny szary,) 1 szt.
Zestaw mebli biurowych (kolor: odcień dębu) 3 kpl.
Stół (2 stoliki w zestawie – kolor: dąb z czarnymi nóżkami) 3 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

39130000-2 - Meble biurowe

4.5.5.)Wartość części

17250,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie - meble szkolne 2:
Stolik sześciokątny (kolor blatu biały) 4 szt.
Krzesło wspornikowe (kolor siedziska dekor drewnopodobny) 24 szt.
Regał wysoki otwarty (kolor biały) 2 szt.
Stół trapezowy – dwuosobowy modułowy (kolor blatu biały) 6 szt.
Krzesło wspornikowe (kolor siedziska dekor drewnopodobny) 12 szt.
Regał szkolny z szufladami ( kolor biały , fronty jasny szary) 1 szt.
Stół prostokątny mobilny (na kółkach) (kolor blatu biały) 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

39160000-1 - Meble szkolne

4.5.5.)Wartość części

13739,84 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3 Meble tapicerowane, fotele, krzesła

4.5.3.)Główny kod CPV

39516100-3 - Meble tapicerowane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

4.5.5.)Wartość części

41874,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24513,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24513,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24513,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Office Creative Group Mariusz Antoniewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5241810890, REGON : 146303635

7.3.3)Ulica

Ostródzka 36H,

7.3.4)Miejscowość

03-290 Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24513,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27799,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27799,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

27799,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Office Creative Group Mariusz Antoniewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5241810890, REGON : 146303635

7.3.3)Ulica

Ostródzka 36H,

7.3.4)Miejscowość

03-290 Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27799,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37000,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

37000,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37000,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Office Creative Group Mariusz Antoniewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5241810890, REGON : 146303635

7.3.3)Ulica

Ostródzka 36H,

7.3.4)Miejscowość

03-290 Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37000,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39130000-2Meble biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
222 112 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
118 457 zł437 285 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 828 zł
Źródło próbki
CPV 39130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
118 457 zł
Mediana
222 112 zł
Górny kwartyl
437 285 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Giżycko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 89 314 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39130000-2 (Meble biurowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Office Creative Group Mariusz Antoniewicz (03-290 Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.