Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa wyposażenia do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Milówce

Zamawiający Gmina Milówka (Milówka, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa wyposażenia do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Milówce”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MilówkaMilówka, Śląskie (powiat Żywiecki →)opublikowano 2 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 434 326 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MILÓWKA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182663

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Jana Kazimierza 123

1.4.2.)Miejscowość

Milówka

1.4.3.)Kod pocztowy

34-360

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ugmilowka@milowka.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.milowka.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7dd9966f-5a47-4db8-b5ab-bb791bb2e175

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00318757

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00153117

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

w ramach projektu nr FESL.02.12-IZ.01-0D8C/24 pt.: „Doposażenie PSZOK w Milówce” dofinansowanego z Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego), dla Priorytetu: FESL.02.00-Fundusze Europejskie na zielony rozwój, dla Działania: FESL.02.12-Gospodarka odpadami komunalnymi.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa wyposażenia do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Milówce

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III – „Zakup i dostawa kontenerów i pojemników na odpady”
Przedmiotem zamówienia dla części III jest zakup i dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych oraz wolnych od wad fizycznych i prawnych:
- 1 szt. kontenera o pojemności 36 m3 (KP36) na odpady wielkogabarytowe, w wersji otwartej do transportu samochodami z urządzeniem hakowym,
- 2 szt. kontenerów o pojemności 7 m3 (KP7) na szkło, w wersji otwartej do transportu samochodami z urządzeniem hakowym,
- 2 szt. kontenerów o pojemności 15 m3 (KP15) na szkło i tworzywa sztuczne, w wersji otwartej do transportu samochodami z urządzeniem hakowym,
- 3 szt. kontenerów o pojemności 10 m3 (KP10) na metale, odpady ulegające biodegradacji
i popiół, w wersji otwartej do transportu samochodami z urządzeniem hakowym,
- 1 szt. kontenera o pojemności 10 m3 (KP10) na opakowania z drewna, w wersji zakrytej do transportu samochodami z urządzeniem hakowym,
- 8 szt. pojemników o pojemności 1,1 m3 na odpady komunalne.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagań stawianych przez Zamawiającego dla części III określa załącznik nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

3.10.)Dodatkowy kod CPV

44613000-0 - Duże pojemniki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

45 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PPHU TOREX Włodzimierz Łysiak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7270017474

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

160146,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00214660/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

160146,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34928480-6Pojemniki i kosze na odpady i śmiec…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
434 326 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
172 786 zł928 499 zł
Rozstęp międzykwartylowy
755 713 zł
Źródło próbki
CPV 34928· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
172 786 zł
Mediana
434 326 zł
Górny kwartyl
928 499 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Milówka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Milówka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34928480-6 (Pojemniki i kosze na odpady i śmieci). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.