Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
224 218 zł
Umowa zawarta
26 czerwca 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 224 218 zł – 327 161 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena98%Okres gwarancji i rękojmi2%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi – budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1383R Trzebownisko - Łąka - Łukawiec w km od 7+140 do km 7+340 w miejscowości Łukawiec

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi – budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1383R Trzebownisko - Łąka…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Żołyni. Wartość umowy: 224 218 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w RzeszowieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 2 lipca 2026
Wartość umowy
224 218 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Żołyni (Żołynia), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 224 217,78 zł (umowę zawarto 26 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 224 217,78 zł do 327 161,41 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W RZESZOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001257557

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Budziwojska 149

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-317

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zdp.rzeszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdp.rzeszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8088426b-ae0e-4cf3-8af3-8d77fccc0c6b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi – budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1383R Trzebownisko - Łąka - Łukawiec w km od 7+140 do km 7+340 w miejscowości Łukawiec

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8088426b-ae0e-4cf3-8af3-8d77fccc0c6b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00318752

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00083474/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Inwestycje drogowe realizowane we współpracy z gminami

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00256452

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDP-DZ-6/373/19/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

170346,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie chodnika o długości 200mb, szerokości 1,5m, wraz z odwodnieniem drogi. Nawierzchnia chodnika jest zaprojektowana z kostki betonowej, grubości 6cm. Odwodnienie wgłębne z rur PVC o sztywności obwodowej SN8. Poszerzenie istniejącej jezdni do szerokości 5,5m.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej oraz specyfikacjach Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiących dokumenty zamówienia. Szczegółowy zakres robót określony został w kosztorysie ofertowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

224217,78 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

327161,41 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

224217,78 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Żołyni

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

691687243

7.3.3)Ulica

ul. Białobrzeska 118

7.3.4)Miejscowość

Żołynia

7.3.5)Kod pocztowy

37-110

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

224217,78 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233222-1Roboty budowlane w zakresie układan…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
484 925 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
287 876 zł867 877 zł
Rozstęp międzykwartylowy
580 001 zł
Źródło próbki
CPV 45233222· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
287 876 zł
Mediana
484 925 zł
Górny kwartyl
867 877 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 224 218 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233222-1 (Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Żołyni (Żołynia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.