Wynajem pojazdów do transportu towarów wraz z kierowcą w trzech zadaniach
Zamawiający Uzdrowisko Ciechocinek S.A. (Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wynajem pojazdów do transportu towarów wraz z kierowcą w trzech zadaniach”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
23 czerwca 2026
Termin ofert: 6 lipca 2026 08:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
01 lipca 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | UZDROWISKO CIECHOCINEK SPÓŁKA AKCYJNA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 910869972 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Tadeusza Kościuszki 10 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Ciechocinek |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 87-720 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL619 - Włocławski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 5428236078 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@uzdrowiskociechocinek.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.uzdrowiskociechocinek.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00317856 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-07-01 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00304449 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | Wymagany termin wykonania zamówienia: Umowa zawarta jest na okres dwunastu miesięcy od dnia jej podpisania lub do wyczerpania jej wartości. Rozpoczęcie: - dla zadania nr 1 – od dnia zawarcia umowy jednak nie wcześniej niż: 01.09.2026 - dla zadania nr 2 - od dnia zawarcia umowy jednak nie wcześniej niż: 01.09.2026 - dla zadania nr 3 - od dnia zawarcia umowy jednak nie wcześniej niż: 27.07.2026 Po zmianie: Wymagany termin wykonania zamówienia: Umowa zawarta jest na okres dwunastu miesięcy od dnia jej podpisania lub do wyczerpania jej wartości. Rozpoczęcie: - dla zadania nr 1 – od dnia zawarcia umowy jednak nie wcześniej niż: 01.09.2026 - dla zadania nr 2 - od dnia zawarcia umowy jednak nie wcześniej niż: 01.09.2026 - dla zadania nr 3 - od dnia zawarcia umowy jednak nie wcześniej niż: 27.07.2026 Zamawiający zamieszcza na stronie prowadzonego postepowania odpowiedzi na zadanie pytania oraz informuje, że większość dostaw realizowana jest w formie bezgotówkowej. Pobór gotówki od odbiorców występuje jedynie w wyjątkowych i uzasadnionych sytuacjach, wynikających z braku możliwości rozliczenia bezgotówkowego. W związku z powyższym zmianie ulega treść SWZ (str.3 „Obowiązki kierowcy”, pkt. 6) z: „poboru gotówki od odbiorców Zamawiającego i jej rozliczenia” na: „w wyjątkowych i uzasadnionych sytuacjach, wynikających z braku możliwości rozliczenia bezgotówkowego, pobierania gotówki od odbiorców Zamawiającego i jej rozliczenia”. Analogicznie zmianie ulega również treść § 1 ust. 3 lit. d projektu umowy, który otrzymuje następujące brzmienie: „W wyjątkowych i uzasadnionych sytuacjach, wynikających z braku możliwości rozliczenia bezgotówkowego, pobieranie od odbiorców Zamawiającego gotówki za dostarczone towary oraz terminowe i prawidłowe rozliczenie się z niej w Dziale Sprzedaży ZPZ (rozliczenie powinno nastąpić nie później niż w ciągu dwóch dni roboczych od dnia dostawy lub odbioru gotówki od klienta).” W incydentalnych sytuacjach rozliczenie gotówkowe odbywa się na podstawie imiennego upoważnienia do odbioru gotówki wydanego przez Zamawiającego oraz dokumentu KP (kasa przyjmie) wydanego przez Dział Sprzedaży ZPZ. Zamawiający informuje, że pytania oraz odpowiedzi na nie, stają się integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz umowy będą wiążące przy składaniu ofert. Zgodnie z dyspozycją art 286, ust 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), z uwagi na powyższe zmiany, Zamawiający zamieszcza w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenie o zmianie ogłoszenia. W dniu przekazania do publikacji w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenia o zmianie ogłoszenia i niniejsze pismo zostaje zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego. Zamawiający informuje o przedłużeniu terminu składania ofert. Nowy termin to: 06.07.2026 r. do godz. 8:00. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o godz. 8:15. Ustalenia dotyczące miejsca składania i otwarcia ofert pozostają bez zmian. W związku z powyższym zmianie ulega termin związania ofertą do dnia 04.08.2026 r. Przedłużenie terminu składania ofert nie wpływa na bieg terminu składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-07-02 08:00 Po zmianie: 2026-07-06 08:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-07-02 08:00 Po zmianie: 2026-07-06 08:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-07-31 Po zmianie: 2026-08-04 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.