Dostawa i montaż urządzeń gastronomicznych dla Uzdrowiska Ciechocinek S.A. – Szpital Uzdrowiskowy „Dom Zdrojowy” w 2 zadaniach
Zamawiający Uzdrowisko Ciechocinek S.A. (Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa i montaż urządzeń gastronomicznych dla Uzdrowiska Ciechocinek S.A. – Szpital…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
19 sierpnia 2026
Termin ofert: 8 września 2026 08:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
31 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | UZDROWISKO CIECHOCINEK SPÓŁKA AKCYJNA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 910869972 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Tadeusza Kościuszki 10 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Ciechocinek |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 87-720 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL619 - Włocławski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 5428236078 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@uzdrowiskociechocinek.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.uzdrowiskociechocinek.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00414946 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-31 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00398098 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą | Dostawa wraz z wniesieniem i montażem sprzętu gastronomicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku A do SWZ. Po zmianie: Dostawa wraz z wniesieniem i montażem sprzętu gastronomicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku A do SWZ. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-09-01 08:00 Po zmianie: 2026-09-08 08:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-09-01 08:15 Po zmianie: 2026-09-08 08:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-09-30 Po zmianie: 2026-10-07 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający informuje, że udzielone wyjaśnienia oraz wprowadzone zmiany treści Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowią integralną część SWZ i są wiążące dla Wykonawców przy sporządzaniu ofert.
W zakresie, w jakim treść zamieszczonych wyjaśnień oraz zmian modyfikuje dotychczasowe postanowienia SWZ lub pozostałych dokumentów zamówienia, należy ją traktować jako zmianę treści SWZ dokonaną przez Zamawiającego na podstawie art. 137 ustawy Prawo zamówień publicznych.
W przypadku rozbieżności pomiędzy dotychczasową treścią SWZ a treścią niniejszego dokumentu wiążąca jest treść wynikająca z opublikowanych wyjaśnień i zmian.
Zamawiający nie publikuje ujednoliconej wersji SWZ. Dokumenty zamówienia należy odczytywać łącznie z niniejszymi wyjaśnieniami i zmianami.
Zamawiający informuje, że powyższe wyjaśnienia w zakresie, w jakim zmieniają treść dokumentów zamówienia, stanowią modyfikację SWZ w rozumieniu art. 286 ust. 1 ustawy Pzp i zostają udostępnione na stronie internetowej prowadzonego postępowania zgodnie z art. 286 ust. 7 ustawy Pzp. Z uwagi na charakter dokonanych zmian Zamawiający, stosownie do art. 286 ust. 3 ustawy Pzp, przedłuża termin składania ofert do dnia 08.09.2026 r. do godz. 10:00. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 08.09.2026 r. o godz. 10:15. Informacja o nowym terminie składania ofert zostanie zamieszczona w ogłoszeniu o zmianie ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych, zgodnie z art. 286 ust. 6 i 9 ustawy Pzp. Termin związania ofertą ulega zmianie do dnia 07.10.2026 r. Ustalenia dotyczące miejsca składania i otwarcia ofert pozostają bez zmian. Przedłużenie terminu składania ofert nie wpływa na bieg terminu składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.