Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa mebli

Zamawiający Uniwersytet Zielonogórski (Zielona Góra, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa mebli”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet ZielonogórskiZielona Góra, Lubuskieopublikowano 1 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 264 485 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Zielonogórski

1.2.)Oddział zamawiającego

Biuro Zamówień Publicznych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 977924147

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Licealna 9

1.4.2.)Miejscowość

Zielona Góra

1.4.3.)Kod pocztowy

65-417

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@uz.zgora.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uz.zgora.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e5d83d10-b973-434c-9afb-368a669c794d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00317780

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00181500

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa mebli

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

materace

3.9.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

35 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół CEZAS Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5422748462

4.3.3.)Ulica

Aleja Solidarności 15

4.3.4.)Miejscowość

Białystok

4.3.5.)Kod pocztowy

15-751

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

68545,44 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00310611/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

68545,44 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 485 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 577 zł585 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 639 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 577 zł
Mediana
264 485 zł
Górny kwartyl
585 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Zielonogórski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zielona Góra.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 (Meble). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.