Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem zintegrowanego zestawu stanowisk robotycznych
Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem zintegrowanego zestawu stanowisk robotycznych”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
24 czerwca 2026
Termin ofert: 6 lipca 2026 08:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
01 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
01 lipca 2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
06 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000001844 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Wojska Polskiego 28 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Poznań |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 60-637 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL415 - Miasto Poznań |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zampub@up.poznan.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.up.poznan.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00316944 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-07-01 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00305007 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa elementów zintegrowanego ekosystemu laboratoryjnego, która obejmuje w szczególności: a. dostawę, montaż i uruchomienie robota przemysłowego 1 wraz z kompletnym stanowiskiem edukacyjnym oprogramowaniem oraz pakietem szkoleniowym (przeprowadzenie pakietu szkoleń z zakresu obsługi i programowania dla przedstawicieli Zamawiającego) (Etap I), b. dostawę robota mobilnego wraz z pełnym wyposażeniem (Etap II), c. dostawę robota humanoidalnego 3 wraz z pełnym wyposażeniem (Etap II), d. dostarczenie wraz z przedmiotem zamówienia kompletnej dokumentacji w wersji dwujęzycznej: w języku polskim oraz w języku angielskim (w formie papierowej lub elektronicznej). Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa elementów zintegrowanego ekosystemu laboratoryjnego, która obejmuje w szczególności: a. dostawę, montaż i uruchomienie robota przemysłowego 1 wraz z kompletnym stanowiskiem edukacyjnym oprogramowaniem oraz pakietem szkoleniowym (przeprowadzenie pakietu szkoleń z zakresu obsługi i programowania dla przedstawicieli Zamawiającego) (Etap I), b. dostawę robota mobilnego wraz z pełnym wyposażeniem (Etap II), c. dostawę robota humanoidalnego 3 wraz z pełnym wyposażeniem (Etap II), d. dostarczenie wraz z przedmiotem zamówienia kompletnej dokumentacji w wersji dwujęzycznej: w języku polskim lub w języku angielskim (w formie papierowej lub elektronicznej). |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.