Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Ciepielów w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Gmina Ciepielów (Ciepielów, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Ciepielów w roku szkolnym 2025/2026”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina CiepielówCiepielów, Mazowieckie (powiat Lipski →)opublikowano 1 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 273 224 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA CIEPIELÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223617

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Czachowskiego 1

1.4.2.)Miejscowość

Ciepielów

1.4.3.)Kod pocztowy

27-310

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.7.)Numer telefonu

483788080

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@ciepielow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ciepielow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d056d41f-8679-4187-8216-e6cd59b0282c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00316858

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00341208

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Ciepielów w roku szkolnym 2025/2026

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do szkół: Publicznej Szkoły Podstawowej w Bąkowej, Publicznej Szkoły Podstawowej im. dr Mariana Papuzińskiego w Ciepielowie oraz dowóz przedszkolaków do Przedszkola Samorządowego w Ciepielowie z siedzibą w Wielgiem w okresie od 01.09.2025 roku do 26.06.2026 roku we wszystkie dni nauki w szkole, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2025/2026 dla szkół.

Zadanie nr 1.
1.1. dowóz uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej w Bąkowej z miejscowości: Antoniów, Bielany, Bąkowa (pod lasem), Czerwona, Kochanów, Kunegundów, Łaziska, Pasieki, Podgórze, Wielgie.
1.2. dowóz uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej im. dr Mariana Papuzińskiego w Ciepielowie z miejscowości: Ciepielów, ul. Podłącze, Pcin, Ranachów B, Rekówka, Świesielice.
1.3. dowóz uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej im. dr Mariana Papuzińskiego w Ciepielowie z miejscowości: Wielgie, Marianki, Gardzienice Kolonia, Stare Gardzienice, Łaziska, Wólka Dąbrowska, Chotyze, Kałków.
1.4. dowóz przedszkolaków do Przedszkola Samorządowego w Ciepielowie z siedzibą w Wielgiem z miejscowości: Antoniów, Bielany, Bąkowa, Czerwona, Łaziska, Pcin, Ranachów B.
1.5. opieka nad przewożonymi uczniami i przedszkolakami, zagwarantowanie im bezpieczeństwa podczas wsiadania, przewozu i wysiadania, w tym ubezpieczenie uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków. W ramach opieki wykonujący dowozy zobowiązuje się do zatrudnienia dwóch opiekunów/ek na ½ etatu (po jednej osobie na każdy autobus wykonujący dowozy i odwozy uczniów).
1.6. uczniowie oczekujący na przystankach wsiadają do autobusu nie wcześniej niż o godz. 6.40 i dowożeni są do szkół nie później niż na godz. 7.55

Zadanie nr 2.
2.1. przewóz uczniów na imprezy kulturalno-oświatowe i sportowe na terenie gminy i województwa mazowieckiego, około 2 000 km rocznie.

POZOSTAŁE INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA:
- Przewozy uczniów do w/w jednostek odbywać się będą po drodze krajowej, drogach powiatowych i gminnych.
- Łączna dzienna długość linii przewozu wynosi ok. 350 km.
- Zajęcia we wszystkich szkołach na terenie gminy rozpoczynają się o godz. 8.00
- Dowozy uczniów na podanych trasach będą się odbywać przede wszystkim poprzez uruchomienie na terenie Gminy Ciepielów lokalnej komunikacji regularnej na podstawie zezwolenia wydanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Ciepielów.
- Przewóz uczniów będzie realizowany na podstawie biletów miesięcznych.
- Do końca czerwca 2025 roku będzie dowożonych około 286 uczniów.
- Biorąc pod uwagę liczbę uczniów oraz własny tabor transportowy Zamawiającego, do wykonania zamówienia konieczne są 3 autobusy.
- Dopuszcza się zarówno zwiększenie jak i zmniejszenie liczby dowożonych uczniów oraz ilość autobusów niezbędnych do wykonania zadania.

3.9.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

10 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Usługi Transportowe Dorota Frączek

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8121005035

4.3.3.)Ulica

ul. Warszawska 21

4.3.4.)Miejscowość

Kozienice

4.3.5.)Kod pocztowy

26-900

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

183805,85 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00395205/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

174113,25 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ciepielów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ciepielów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.