Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu pojazdu ciężarowego trzyosiowego typu śmieciarka z zabudową jednokomorową

Zamawiający Eco Probe Sp. z o.o. (Pszczółki, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu pojazdu ciężarowego trzyosiowego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Eco Probe Sp. z o.o.Pszczółki, Pomorskie (powiat Gdański →)opublikowano 30 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 595 000 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Eco Probe Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 387597564

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Pomorska 1

1.4.2.)Miejscowość

Pszczółki

1.4.3.)Kod pocztowy

83-032

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.4.7.)Numer telefonu

690-009-360

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ecoprobe@ecoprobe.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ecoprobe.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gospodarka wodna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e42bb079-267e-462d-b408-1198f4e7a847

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00315550

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00216811

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu pojazdu ciężarowego trzyosiowego typu śmieciarka z zabudową jednokomorową

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdu ciężarowego trzyosiowego typu śmieciarka z zabudową jednokomorową w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu tj. odpłatne korzystanie w ramach leasingu operacyjnego za umówione raty leasingowe w okresie 48 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru przedmiotu leasingu, na warunkach określonych szczegółowo w ogólnych warunkach leasingu Wykonawcy, przedmiotu leasingu w postaci pojazdu ciężarowego trzyosiowego typu śmieciarka z zabudową jednokomorową na potrzeby własne.
2. Szczegółowy opis techniczny przedmiotu zamówienia Zamawiający określa w SWZ (załącznik nr 4 ) .Opis ten zawiera minimalne wymagania, co oznacza, że Wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi i funkcjonalnymi pod warunkiem, że nie będą one miały wpływu na wyższe koszty eksploatacji.
3. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia gotowy do użytkowania do siedziby Zamawiającego we własnym zakresie i na własny koszt.
4. Koszt związany z rejestracją pojazdu zostanie przez Wykonawcę wliczony w cenę pojazdu i uwzględniony w kalkulacji leasingu dla Zamawiającego.
5. Wykonawca przeszkoli wskazany personel Zamawiającego na własny koszt w zakresie eksploatacji, konserwacji i obsługi przedmiotu zamówienia. Szkolenie powinno być przeprowadzone w dniu odbioru przedmiotu umowy.
6. Wykonawca zapewni reakcję serwisu na zgłoszenie awarii w okresie gwarancji do 2dni roboczych od przyjęcia zgłoszenia.
7. Wykonawca zapewni serwis zarówno dla podwozia jak i zabudowy w odległości nie większej niż 100km od siedziby Zamawiającego (tj. ul. Pomorska 1, 83-032 Pszczółki) działający nie krócej niż 2 lata, w których Zamawiający będzie dokonywał serwisów okresowych oraz napraw.
8. Zamawiający dopuszcza serwis mobilny jednak czas jego reakcji nie może być dłuższy niż 72h od momentu zgłoszenia awarii.
9. Wykonawca zapewni w cenie pojazdu gwarancję na okres minimum 24 miesięcy od dnia odbioru pojazdu na kompletny pojazd.
10. Zamawiający wymaga załączenia do oferty dokumentacji technicznej oferowanego pojazdu (zdjęcia, rysunki, ulotki, katalogi, opinie techniczne) potwierdzającej spełnienie parametrów technicznych określonych w OPZ ( załącznik nr 7 do SWZ) i Specyfikacji technicznej pojazdu (załącznik nr 4 do SWZ)
11. Wybrany Wykonawca po wyborze najkorzystniejszej oferty przedstawi wzór umowy leasingu. Jeśli zawarte w umowie leasingu zapisy będą sprzeczne z zapisami wzoru umowy na dostawę stanowiącą załącznik do SWZ pierwszeństwo mają zapisy zawarte w umowie stanowiących załącznik do SWZ.
12. Zamawiający dokona ubezpieczenia pojazdu w zakresie OC i AC we własnym zakresie na warunkach ustalonych z wybranym Wykonawcą i zgadza się na pokrycie corocznej opłaty związanej z administrowaniem polisami ubezpieczenia pojazdu.
13. Zamawiający dopuszcza wystawianie faktur VAT w systemie KSeF lub przesyłanie faktur drogą elektroniczną na adres Zamawiającego: ecoprobe@ecoprobe.pl
14. Warunki leasingu:
- leasing operacyjny
- waluta leasingu w PLN
- wpłata wstępna w wysokości 5% wartości netto przedmiotu leasingu
- 48 miesięcznych stałych równych rat leasingowych, które uiszczane są comiesięcznie od miesiąca następującego po odbiorze przedmiotu zamówienia
- kwota wykupu w wysokości 1% wartości netto przedmiotu leasingu (po wpłacie której prawo własności przedmiotu leasingu przechodzi na Zamawiającego)
15. Dodatkowe wymagania dotyczące leasingu zawarte są w OPZ- załącznik nr 7 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34144510-6 - Pojazdy do transportu odpadów

34144511-3 - Pojazdy do zbierania odpadów

66114000-2 - Usługi leasingu finansowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

14 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PKO LEASING S.A.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7251735694

4.3.3.)Ulica

ul. Świętokrzyska 36

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

00-116

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

876634,05 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00289782/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-25

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

876634,05 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144000-8Pojazdy silnikowe specjalnego zasto…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
595 000 zł
Próbka: 200 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
243 902 zł1 372 848 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 128 946 zł
Źródło próbki
CPV 34144· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
243 902 zł
Mediana
595 000 zł
Górny kwartyl
1 372 848 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Eco Probe Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pszczółki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144000-8 (Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.