Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla Przedszkola Kasztanowa Kraina w Przytocznej

Zamawiający Gmina Przytoczna (Przytoczna, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla Przedszkola Kasztanowa Kraina w Przytocznej”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PrzytocznaPrzytoczna, Lubuskieopublikowano 30 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 231 541 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA PRZYTOCZNA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 21096682300000

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rokitniańska 4

1.4.2.)Miejscowość

Przytoczna

1.4.3.)Kod pocztowy

66-340

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@przytoczna.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przytoczna.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bc2f4081-8c75-4ca3-b872-29fe0d254c3b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00315536

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00140207

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

„Przedszkolak Q-Przyszłości”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021–2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla Przedszkola Kasztanowa Kraina w Przytocznej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia został opisany szczegółowo w załączniku nr 3 do SWZ - SPECYFIKACJI TECHNICZNEJ ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA i POMOCY DYDAKTYCZNYCH DOSTARCZANYCH W RAMACH ZADANIA PN.: „PRZEDSZKOLAK Q-PRZYSZŁOŚCI” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021–2027 i obejmuje:
- Część III – Dostawa pomocy dydaktycznych – multimedialnych i sprzętu

3.9.)Główny kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

3.10.)Dodatkowy kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

New Life Property Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5242902720

4.3.3.)Ulica

ul. Nowogrodzka 64/43

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-014

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

91349 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00252449/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

91349,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Postępowanie prowadzone jest dla Zamawiającego:
Przedszkole Kasztanowa Kraina, ul. Parkowa 7, 66-340 Przytoczna
przez:
Pełnomocnika Zamawiającego:
Gmina Przytoczna, Rokitniańska 4, 66-340 Przytoczna

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162110-9Sprzęt dydaktyczny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
231 541 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
71 107 zł433 530 zł
Rozstęp międzykwartylowy
362 422 zł
Źródło próbki
CPV 39162· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
71 107 zł
Mediana
231 541 zł
Górny kwartyl
433 530 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Przytoczna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przytoczna.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162110-9 (Sprzęt dydaktyczny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.