Modernizacja ogrzewania poprzez zamontowanie kotła gazowego kondensacyjnego o mocy 94 kW oraz układ kogeneracji o mocy 6 kW
Zamawiający Gmina Niwiska (Niwiska, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja ogrzewania poprzez zamontowanie kotła gazowego kondensacyjnego o mocy 94 kW…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4928, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Roboty budowlane (CPV 45)
- woj. Podkarpackie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Niwiska |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Gmina Niwiska |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 690581672 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Niwiska 430 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Niwiska |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 36-147 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL823 - Rzeszowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | (17) 2219 002 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | (17) 2270 341 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzadgminy@gmina.niwiska.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gmina.niwiska.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-a663a567-77df-456c-9c92-745ad35e1071 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00314169 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-06-30 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00557350 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Zadanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu priorytetowego - "Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół" Program realizujący Inwestycję B1.1.3. Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół Komponent B „Zielona energia i zmniejszenie energochłonności” |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja ogrzewania poprzez zamontowanie kotła gazowego kondensacyjnego o mocy 94 kW oraz układ kogeneracji o mocy 6 kW |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót instalacyjno – budowlanych dotyczących istniejącej instalacji gazu w budynku szkoły dla potrzeb kotłowni gazowej. Obejmuje wykonanie robót instalacyjnych: montaż rurociągów, armatury i urządzeń, próby szczelności oraz wykonanie robót budowlanych mających na celu realizację przedmiotowej inwestycji z określonym zakresie w ramach programu priorytetowego wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół, zgodnie z zakresem robót wynikającym z opisu technicznego i przedmiarów robót. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe 45331110-0 - Instalowanie kotłów 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-02-05 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2026-02-05 do 2026-05-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | INSTALSERWIS Sebastian Kucharzyk |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 389058133 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Chojniki 130 |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 33-180 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 328291,15 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00144626/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-05-29 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 328291,15 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.