Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
130 850 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    29 850 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    63 000 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    38 000 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie zajęć indywidualnych w przedmiocie diagnostycznego oraz terapeutycznego wsparcia w ramach projektu: „Wspieraj, Wzmacniaj, Usamodzielniaj (...)"

Zamawiający Powiat Bieruńsko-Lędziński ul. św. Kingi 1 43-155 Bieruń działający przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Lędzińska 24 43-140 Lędziny (Lędziny, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie zajęć indywidualnych w przedmiocie diagnostycznego oraz terapeutycznego…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 130 850 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
130 850 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 kwietnia 2026

    Termin ofert: 15 kwietnia 2026 07:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    30 czerwca 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Fundacja Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne EVOLUO (części 1, 2); AurIS Gabinet Diagnozy i Terapii Zofia Teodorowska (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 130 850,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail