ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa ul. Księżycowej i Przemysłowej w miejscowości Banino

Zamawiający Gmina Żukowo (Żukowo, Pomorskie) prowadził postępowanie „Budowa ul. Księżycowej i Przemysłowej w miejscowości Banino”. Termin składania ofert minął 4 sierpnia 2026, 09:00. Wadium: 275 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ŻukowoŻukowo, Pomorskie (powiat Kartuski →)opublikowano 29 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
275 000 zł
Termin składania ofert
4 sierpnia 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresBudowa dwóch ulic (Księżycowa i Przemysłowa) w Banino wraz z infrastrukturą (drogową, wodociągową, gazową, energetyczną, telekomunikacyjną i odwodnieniową), oferty składane wyłącznie elektronicznie przez platformę zakupową

  • 2

    ZakresCałość dokumentacji i komunikacja z zamawiającym prowadzona jest przez https://platformazakupowa.pl/transakcja/1333511

  • 3

    ZakresZamówienie realizowane dla Gminy Żukowo w miejscowości Banino (woj. pomorskie)

  • 4

    WarunkiWymagane doświadczenie i sprzęt do kompleksowej budowy dróg oraz przyłączy mediów i telekomunikacji

Kontekst Atlasu

  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 3 orzeczenia KIO, w tym 2 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono. Dla skali: 154 rozstrzygnięcia tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail