Wynik częściowy: umowy w 7 z 8 części, 1 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
213 855 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    26 335 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    1102 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    17 371 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    20 191 zł
    2 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Umowa zawarta
    Część 6Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    2517 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    63 180 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    83 160 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wartość użytkowa40%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa różnych materiałów opatrunkowych i endoskopowych dla SPZZOZ w Gryficach

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach (Gryfice, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa różnych materiałów opatrunkowych i endoskopowych dla SPZZOZ w Gryficach”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 213 855 zł. Złożono 15 ofert.

Łączna wartość umów
213 855 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~5,3 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 kwietnia 2026

    Termin ofert: 24 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    29 czerwca 2026

    5 ofert5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 7 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ZARYS International Group Sp. z o. o. (części 1, 2, 4); Solventum Poland Sp. z o. o. (część 3); PAUL HARTMANN POLSKA Sp. z o. o. (część 6); TRAMCO Sp. z o. o. (część 7) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 213 854,94 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail