Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Materiały medyczne
zawarta 15 lipca 2026 · 12. wspólna umowa tych stron w rejestrze · na czas nieoznaczony · Zachodniopomorskie, Gryfice
538,92 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa różnych materiałów opatrunkowych i endoskopowych dla SPZZOZ w Gryficach
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach · Gryfice
ogłoszenie o wyniku z 29 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Niechorska 27, 72-300 Gryfice, Zachodniopomorskie
NIP 8571688560REGON 000310284zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Ziemska 44, 41-803 Zabrze, Śląskie
NIP 6481997718REGON 273295877zarejestrowana 29 listopada 1996
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- na czas nieoznaczony
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W GRYFICACH i ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.