Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
156 400 zł
Umowa zawarta
25 czerwca 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 156 400 zł – 305 040 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa 4 szt. łodzi aluminiowych płaskodennych dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie.

Zamawiający Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa 4 szt. łodzi aluminiowych płaskodennych dla Państwowej Straży Rybackiej w…”, wybierając ofertę wykonawcy TRACKTECH Sp. z o.o. Wartość umowy: 156 400 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Lubelski Urząd Wojewódzki w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 29 czerwca 2026
Wartość umowy
156 400 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRACKTECH Sp. z o.o. (Nowy Targ), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 156 400,00 zł (umowę zawarto 25 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 156 400,00 zł do 305 040,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

  • 5

    Zamówienie dotyczy dostawy 4 łodzi aluminiowych płaskodennych z silnikiem elektrycznym i spalinowym oraz przyczepą.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

LUBELSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W LUBLINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000514294

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Spokojna 4

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-914

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

0

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mkazaren@lublin.uw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.lublin.uw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.lublin.uw.gov.pl/pn/luw/demand/295282/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa 4 szt. łodzi aluminiowych płaskodennych dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0b2ae01c-dbb6-4ef0-9294-8d40764de3ed

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00311654

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00116020/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Dostawa 4 szt. łodzi aluminiowych płaskodennych 3,5-4 m z silnikiem elektrycznym o na mocy wale 750-800W i akumulatorem wraz z silnikiem spalinowym o mocy 5-6 KM i przyczepą podłodziową

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Realizacja programu FER.2027 – Fundusze Europejskie dla Rybactwa 2021-2027, nr przedsięwzięcia FEDR.01.09-IP-0013/25; Zakup niezbędnych środków transportu i łodzi oraz sprzętu specjalistycznego dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie służących przeprowadzeniu kontroli rybołówstwa.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00273691

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OU-VII.272.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 4 szt. łodzi aluminiowych płaskodennych dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie.
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 4 (czterech) fabrycznie nowych łodzi aluminiowych płaskodennych. Każda łódź musi być wyposażona w:
• silnik elektryczny,
• silnik spalinowy,
• przyczepę transportową przeznaczoną do przewozu danej łodzi.
Wymaga się, aby wszystkie elementy wyposażenia stanowiły komplet umożliwiający pełne użytkowanie łodzi zgodnie z jej przeznaczeniem.

4.5.3.)Główny kod CPV

34520000-8 - Łodzie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34520000-8 - Łodzie

34521000-5 - Łodzie specjalistyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

156400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

305040,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

156400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRACKTECH Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7352861561

7.3.4)Miejscowość

Nowy Targ

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

156400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 156 400 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34520000-8 (Łodzie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TRACKTECH Sp. z o.o. (Nowy Targ). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.